Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Paź 09 2024, 20:57

    rogaty napisał:"Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?" - jak w życiu - czasami lepiej, czasami gorzej.
    Zdążyłem się przyzwyczaić do rzeczy na które nie mam wpływu. Kiedy mnie losuje ze słabymi graczami nie denerwuję się bo wiem, że za kilka gier ktoś inny się będzie z nimi męczył. Gdy mnie po losuje MM +2 będzie i MM-2 - norma.
    Jedyne do czego nigdy się nie przywyknę to kultura graczy. Ciągłe wyzywanie, próby obrażania, agresja.
    Nie mogę się przyzwyczaić bo tego nie rozumiem.
    Gry służą rozrywce. Człowiek powinien się w nich bawić.  Natomiast w ta gra mam wrażenie, że przyciąga spore grono frustratów którzy mają pretensje o wszystko i do wszystkich.
    Jeden zwyzywa, że go wysłałem do garażu w pierwszych minutach gry inny, że za niego nie wygrałem, jeszcze inny, że nie jestem tak dobry jak on i tym razem się nie popisałem.
    Co śmieszne a może raczej żałosne, osoby które piszą coś o mojej matce, preferencjach seksualnych, coś o tetrysie nie maja chyba świadomości, że mało mnie obchodzi opinia randomowej osoby o której po zakończeniu kilkuminutowej rozgrywki, nie mam nawet pojęcia, że istnieje.
    Wszystkie te wyzwiska i epitety są tak do siebie podobne, że wcale bym się nie zdziwił gdyby generował je jakiś bot.
    Dziwi mnie to tym bardziej, że we wszystkich klanach w których grałem przeważnie były osoby dorosłe i sprawiające wrażenie wykształconych.
    Skąd więc ten rynsztok?  

    Obcowanie z debilami i durniami nie jest żadną przyjemnością szczególnie gdy masz takich w pracy i musisz tłumaczyć takim pustakom rzeczy które za komuny wiedziały dzieci w podstawówce.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sro Paź 09 2024, 21:09

    rogaty napisał:...
    Jedyne do czego nigdy się nie przywyknę to kultura graczy. Ciągłe wyzywanie, próby obrażania, agresja.
    Nie mogę się przyzwyczaić bo tego nie rozumiem.
    Gry służą rozrywce. Człowiek powinien się w nich bawić.  Natomiast w ta gra mam wrażenie, że przyciąga spore grono frustratów którzy mają pretensje o wszystko i do wszystkich.
    Jeden zwyzywa, że go wysłałem do garażu w pierwszych minutach gry inny, że za niego nie wygrałem, jeszcze inny, że nie jestem tak dobry jak on i tym razem się nie popisałem.
    Co śmieszne a może raczej żałosne, osoby które piszą coś o mojej matce, preferencjach seksualnych, coś o tetrysie nie maja chyba świadomości, że mało mnie obchodzi opinia randomowej osoby o której po zakończeniu kilkuminutowej rozgrywki, nie mam nawet pojęcia, że istnieje.
    Wszystkie te wyzwiska i epitety są tak do siebie podobne, że wcale bym się nie zdziwił gdyby generował je jakiś bot.
    Dziwi mnie to tym bardziej, że we wszystkich klanach w których grałem przeważnie były osoby dorosłe i sprawiające wrażenie wykształconych.
    Skąd więc ten rynsztok?  

    Mam to samo. Nie wiem, nie rozumiem.
    Od jakiegoś czasu jak ktoś do mnie pisze, to próbuję grzecznie odpowiedzieć. Zaczeło mnie to nawet bawić Smile_trollface-3  
    Czasem odpisują, częściej nie.

    Ten nie odpisał:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Shot_249
    Nie tłumaczę, bo ... w zasadzie nie trzeba, wiadomo, że rynsztok.


    @TaihoSan
    Też mi się trafił taki gagatek. Przedziwny przypadek. W połowie bitwy, gdy zeszło mu HP do jakiejś połowy "wycofał" się w kąt mapy facepalmic
    W zasadzie było już wiadomo, że wygramy. Przewaga była dość spora. Wszyscy do przodu, a on się chowa w krzakach bez możliwości strzału do przeciwnika. Pomyślałem gdy zobaczyłem jego profil, że bot i że może tak jest zaprogramowany, gdy spada HP do jakiegoś poziomu, to się chowa.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Shot_250

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Paź 09 2024, 23:34

    Co za dzień. Zdobycie 10 tys bazowego expa zajęło mi 21 bitew... Większość była przegrana...
    Ale mam zniżkę 50% na Groma. Pewnie zrobię następny etap (32 tys exp). Ale ciężko idzie grać tak codziennie.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Paź 09 2024, 23:47

    TaihoSan napisał:
    Obcowanie z debilami i durniami nie jest żadną przyjemnością szczególnie gdy masz takich w pracy i musisz tłumaczyć takim pustakom rzeczy które za komuny wiedziały dzieci w podstawówce.
    Ale WOT to nie praca. Te same osoby mogą grać po jednej i po drugiej stronie. Kiedy są w Twojej drużynie nie pomogą ale jak są w przeciwnej można liczyć na ładny wynik. Są mody które informują jakich osobników masz w drużynie i powinieneś dopasować swoja grę do możliwości składu jaki Ci wylosował WOT.
    Skoro można dostosować styl gry do mapy i czołgów, to dlaczego nie być równie elastycznym widząc kto z Tobą gra?
    OK, więcej zmiennych trudniej się gra ale czy nie o to chodzi aby potrafić sobie radzić w różnych sytuacjach?

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Czw Paź 10 2024, 00:03

    rogaty napisał:
    TaihoSan napisał:
    Obcowanie z debilami i durniami nie jest żadną przyjemnością szczególnie gdy masz takich w pracy i musisz tłumaczyć takim pustakom rzeczy które za komuny wiedziały dzieci w podstawówce.
    Ale WOT to nie praca. Te same osoby mogą grać po jednej i po drugiej stronie. Kiedy są w Twojej drużynie nie pomogą ale jak są w przeciwnej można liczyć na ładny wynik. Są mody które informują jakich osobników masz w drużynie i powinieneś dopasować swoja grę do możliwości składu jaki Ci wylosował WOT.
    Skoro można dostosować styl gry do mapy i czołgów, to dlaczego nie być równie elastycznym widząc kto z Tobą gra?
    OK, więcej zmiennych trudniej się gra ale czy nie o to chodzi aby potrafić sobie radzić w różnych sytuacjach?


    Wot już kilka lat temu przestał być grą tylko ustawką robiącą szmal kacapskim zachłannym ryjom.

    Millennium_Falcon_, rogaty and Paythos mówią spadówa!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Czw Paź 10 2024, 10:32

    TaihoSan napisał:
    Wot już kilka lat temu przestał być grą tylko ustawką robiącą szmal kacapskim zachłannym ryjom.

    A mimo to w 6 lat na tym koncie rozegrałeś 47 tys bitew. Licząc po 6 minut na bitwę to 4700h, bite 195 dni ciągiem... i same te liczby u mnie będą wyglądały podobnie ( co jest przerażające swoją drogą ), ale ta hipokryzja... Narzekasz na grę, na to że jest nieuczciwa, że nabijanie kasy kacapom, ustawki, notorycznie narzekasz też na graczy, a sam byłeś złapany na staniu EBR'em 75 w krzaku na bazie... czyli pewnie nieraz robisz rzeczy które wytykasz potem innym... I cały czas grasz i zapełniasz serwery Wink
    Bez urazy oczywiście, taka prawda... na nią nie ma co się obrażać Wink

    Anyway... mnie się wczoraj taka ciekawostka trafiła: Stalowa Ściana za 0 odbitego. Choć chyba zebrałem bułę na gąski za 750 i coś potem jeszcze - ale że to się liczy do Stalowej Ściany?

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Shot_013

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Shot_014

    Millennium_Falcon_, wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Czw Paź 10 2024, 11:58

    Xard86 napisał:..
    A mimo to w 6 lat na tym koncie rozegrałeś 47 tys bitew. Licząc po 6 minut na bitwę to 4700h, bite 195 dni ciągiem..

    Dobrze, że nie tylko mnie to dziwi.

    Brak konsekwencji czy masochizm? Ciężko uwierzyć, że komuś kto tyle czasu spędza w grze ta nie sprawia przyjemności. W każdym razie trudno brać na poważnie kogoś kto co innego pisze a co innego robi.

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Czw Paź 10 2024, 12:16

    Tak działa uzależnienie. Nie ważne jak bardzo może być dewastujące dla zdrowia, psychiki i/lub otoczenia - grunt, że dawka została przez organizm wchłonięta.
    Przypominam, że leczeniem uzależnień zajmują się psychiatrzy. Więc jak się Szanowny Kolega przyzna do bycia uzależnionym, to zalecałbym szukanie pomocy u fachowców a nie u dobrych wróżek czy w jakichś durnych poradnikach wellnes.

    Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ and rogaty uważają, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Czw Paź 10 2024, 13:51

    Wszyscy jesteśmy psychiczni że gramy w tą losówkę i mamy wobec niej jakieś wymagania i oczekiwania facepalmic

    Mnie ciągnie ale czuję opór przed każdym kliknięciem 'bitwa', chciałbym tak jak widziałem kilka dni temu, koleś zrobił 90 bitew tego jednego dnia (chyba że jakiś lag na gg), a zamiast tego wczoraj zrobiłem dwie, obie byłyby przegrane gdybym nie wrócił się z zza miasta do obrony bazy, zainwestowałem 6-7 książeczek w Pz III E i jakoś to wyszło, zasięg widzenia, kamuflaż, działko o celności 0.43 (0.41 z koncentracją), posprzedawałem masę czołgów by mieć kredyty i dało to efekt. Może sobie te czołgi kiedyś odkupię ale póki co głównie chcę grać na III. Wyszło z obu bitew 4400 wn8 i stwierdziłem że z takim wynikiem chcę zakończyć dzień.

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 D3175b47c4b74

    Zdrowa głowa by się nie przejmowała, czasu na zrobienie 50 bitew przeważnie mam dość za dnia.


    Szkoda trochę że Pz III E nie jest medem, większy pożytek z załogi by był.

    woronov uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Czw Paź 10 2024, 15:02

    Wot ma tyle wspólnego z grą jak wyścigi bolidów gdzie w jednej drużynce są stulejarze na amfetaminie a w drugiej emeryci bez okularów. Obu drużynom idzie kiepsko więc diler zachęca do kupna dodatkowych wiader amfy lub większych lornetek.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Paź 10 2024, 15:29

    Każdy gra jak umie. Niestety jak nie umie to też gra...

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Czw Paź 10 2024, 16:41

    Pancerniak666 napisał:..Wszyscy jesteśmy psychiczni że gramy w tą losówkę i mamy wobec niej jakieś wymagania i oczekiwania facepalmic
    ..
    Pewnie nie masz upoważnienia aby się wypowiadać w imieniu innych więc rozumiem, że piszesz o sobie Wink

    A tak zupełnie poważnie, to nie widzę żadnego problemu aby się dobierać w plutony lub grać klanówki i nie narzekać na współgraczy.
    Znałem kilka takich osób które innych trybów nie grali.
    Przy okazji zdobywamy w ten sposób więcej zasobów niż grając solo.
    Wada - niektórych rzeczy nie da się uzyskać bez gry randomów.
    Ale to nie stanowi problemu dla graczy którzy mają kilkadziesiąt tysięcy bitew  - Ci maja praktycznie każdy czołg w garażu.

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Czw Paź 10 2024, 17:08

    Przede wszystkim o sobie Wink

    Nie raz pisałem do graczy o pluton albo chciałem kontynuować pluton zaczęty w grze i lipa, jakby do botów pisał.

    woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Czw Paź 10 2024, 17:53

    Na randomach może by coś zadziałało gdyby były serwery narodowe ale to mrzonka . I obawa co by się wtedy działo na czacie bitewnym
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Czw Paź 10 2024, 17:56

    Jerzoo108 napisał:Tak działa uzależnienie. Nie ważne jak bardzo może być dewastujące dla zdrowia, psychiki i/lub otoczenia - grunt, że dawka została przez organizm wchłonięta.
    Przypominam, że leczeniem uzależnień zajmują się psychiatrzy. Więc jak się Szanowny Kolega przyzna do bycia uzależnionym, to zalecałbym szukanie pomocy u fachowców a nie u dobrych wróżek czy w jakichś durnych poradnikach wellnes.

    Smile_trollface-3

    To jest mieszanka wielu składników, m.in. uzależnienia, hipokryzji, niewiedzy, poprzecznej logiki, efektu Dunninga-Krugera i kilku innych.

    rogaty uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Czw Paź 10 2024, 19:17

    Ech... patrzę i patrze, czytam i czytam, te żale i wypociny Taiho.... nie myslałem, że będę musiał użyć to
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Axajm910
    Normalnie, jak jakaś gra mnie wkurza, kiepsko mi się w nią gra czy zmieniła się ona w coś innego... odinstalowuję ją, tak się pożegnałem z WT czy WoWs Smile_coin

    Millennium_Falcon_, woronov, rogaty and ScyzorMan uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Pią Paź 11 2024, 13:38

    Wam też po każdej bitwie wyświetla się to durne powiadomienie o nowym kursie wymiany ???
    Może człowieka wręcz krew zalać
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Pią Paź 11 2024, 13:44

    Millennium_Falcon_ napisał:

    To jest mieszanka wielu składników, m.in. uzależnienia, hipokryzji, niewiedzy, poprzecznej logiki, efektu Dunninga-Krugera i kilku innych.

    Z racji braku odpowiednich kwalifikacji, diagnozę pozostawię specjalistom. Smile_trollface-3
    W każdym bądź razie wpisy imć Taiho czytam w takim nastroju: Smile_popcorn1

    rogaty uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pią Paź 11 2024, 21:00

    23 bitwy, 8 wygranych...
    Czemu jest tak, że gdy bitwa wygrana to ja mam 600 DMG i dostaję jakieś śmieszne EXP a gdy bitwa jest przegrana to mam 3000 DMG i też dostaję jakieś śmieszne EXP. Bo przegrana. Japier...
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pią Paź 11 2024, 23:26

    wojtek_pl1 napisał:23 bitwy, 8 wygranych...
    Czemu jest tak, że gdy bitwa wygrana to ja mam 600 DMG i dostaję jakieś śmieszne EXP a gdy bitwa jest przegrana to mam 3000 DMG i też dostaję jakieś śmieszne EXP. Bo przegrana. Japier...

    Przecież dobrze wiesz, że tak się dzieje sporadycznie, więc nie ma co się nad tym roztkliwiać. Gdyby było inaczej, to niski dmg gwarantowałby wysokie WR i na odwrót, a tak przecież nie jest. Więcej dystansu Wink

    Xard86 uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 24 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 10:45