Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    avatar
    DziadekPiotrusiaiRafałka


    Liczba postów : 10
    Join date : 06/03/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by DziadekPiotrusiaiRafałka Sob Paź 12 2024, 16:34

    Jak się grało  ano nijak...od dawna podchodzę do gry jak kot do jeża, gram coraz rzadziej i rzadziej a każda bitwa przypomina czemu nie gram i czemu zamknąłem kilka lat temu portfel. Od jakiegoś  dawnego czasu stosuję metodę że jak te niby losowe bitwy śmierdzą ustawką jak stąd do Kamczatki to po prostu robię przerwę...długą przerwę.
    Dlatego przez tych kilka lat 0d 2014 roku mam zaledwie 4 tysi bitew, większość czołgów sprzedana tak że kredki się przelewają skarbcu.
    Dziś 5 bitew-3 wygrane 2 przegrane. A że za dobrze szło to w 5 bitwie MM sprokurował w swej bystrości wynik 15-1, skasowali nas jak szmaty.Ten 1 to mój w rozpaczliwym rajdzie lekkim truchłem rozdupcyłem artę.
    MM dla mnie typowo zmanipulowany a i wynik pobitewny w stylu one trafiają i przebijają, nasze trafiają i nic, drogie WG do palety raportów po szczałach dorzućcie celowniczy odbił pocisk paletkom, albo pocisk wpadł w niebyt serwera... czy coś w tym stylu.
    Jak już z gry robić komedię to na całego...po co się ograniczać, dajcie się pośmiać wincyj.
    Teraz przerwa od gry po takich cudach na ekranie.
    Gdyby wszyscy gracze mieli balls a nie wydmuszki i takich wiankach robili sobie miesięczne przerwy od gry to serwery po 24 godzinach stały by puste.
    Ale to trzeba mieć....
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Nie Paź 13 2024, 19:02

    Dzisiaj całkiem dobrze. Grom odebrany z 60% zniżki, drugi rozdział Przepustki Bitewnej zakończony.
    Czas na przerwę. Ponad 20 bitew dziennie to przesada. Zwykle wymiękam w okolicy 13.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Pon Paź 14 2024, 15:27

    Zacząłem dziś nieźle
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Obraz_39

    A potem z bitwy na bitwę coraz słabiej niby jest fifty fifty w wynikach ale cienkie wyniki Smile_glasses
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Paź 14 2024, 19:26

    Podoba mi się ta gra, tak powinno być Smile_medal

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 04931491285fe

    Do tej pory najwięcej bitew jednym pojazdem widziałem na KV 2, gdzie koleś miał 24 000 bitew tym jednym pojazdem, no to nowy rekord:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 4b7a46e0d67ae

    84k bitew w tym 80k na M2 Medium.

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 D659f53251eb1

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 0b228336a5c3d

    Strv m/40L, wczorajsze odkrycie, taki mały, nic mi nie mówiący a okazuje się że bardzo fajny z twardą wieżą i spamerskim działkiem o dobrej penetracji i celności.


    Jeszcze z ciekawostek na III spotkałem graczy którzy upodobali sobie i mieli kilka tysięcy, kilkadziesiąt tysięcy bitew na PzKpfw S35, D2, M15/42 Smile

    woronov uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Wczoraj o 14:56

    Wczorajsza sesja dupy nie urywała. Jak zwykle, gdy nie gram przez jakiś czas, zwyczajnie rdzewieję. SKS...
    W każdym bądź razie - z ciekawszych rzeczy:
    1. wypchnął mnie (w LT) z krzaczka na górce erlenbergowskiej kutasiarz w T1 Heavy, po czym zdechł jak na to zasłużył, obijany z każdej strony. Poszedł raporcik.
    2. mam nowego fana - gość się spłakał, że mu nie pomagałem na Piaszczystej, gdy puszował pustynne szlaki sam na 6 (słownie: sześciu niemilców) - gdzie ja (zaś w LT) tymczasem stałem sobie dwie kratki za nim i świeciłem wszystko, co do niego strzelało, bo on nic nie widział przez te wszystkie wydmy... Kiedy w końcu spuszowała go wraża Skodzina T25, to jak myślicie, kto mu dupsko uratował? A mogłem olać tak jak w tej jego historyjce o kampie i snajpie... Gdzie ja w Covenanterze mam 400m na pom-pomie. Na samym końcu gość siedział półce przy wrażej bazie, gdy ja próbowałem wybawić niemilców kapując ich bazę. Świeciłem wsio, co przyjechało bronić... myślicie, że typ oddał chopciaż jeden strzał? Gdzie tam, takie panisko będzie pomagało takiemu plebsowi jak ja... I teraz mi dupę truje na priwie, jaki to on nie jest zajebisty a ja dzieciak powinienem go po butach całować... co najmniej. Smile_trollface-3
    3. I ciekawostka... Na Autozdradzie siedzę w LT przy budynkach. Niestety jestem lekko spóźniony, bo po drodze wyjęliśmy wrażego ELCeka i się chwila zeszła, zanim "zgasłem". Więc mnie ma tam na proxy spocie wraże M6. No nic, w końcu pojedzie, bo jak się wychyli to dostanie łomot... Co nie przeszkodziło wrażemu miszczowi taktyki w Churchili VII się na mnie wywalić na pełnej... Ofc moje kampery klupią do niego, ale co mnie najbardziej zadziwiło, to fakt, że typ grał na... trolu... odparował mi 400 HP... tak się zdziwiłem, że przez chwilę mnie zamurowało... Tego jeszcze jak gram w WoT nie widziałem. Church na trolu...
    4. Stepy z jedno bazo. My atakujemy... Moich dwunastu młodych nie-zbyt gniewnych pacanów pojechało klasycznie na mordor. Dwunastu! Zatrzymało ich pięciu. Po bitwie się koleś do mnie pruł, że im nie pomogłem... JPKM... stałem na drugiej flance z RMFem i Grylem, próbując nie dopuścić do wrażego puszu z tej strony. Oczywiście było nas za mało, żeby wrogów zatrzymać - tym bardziej, że przyjechały po nas T-34-85, SU-100, E-25 wspierane przez wraże arty... Zapytacie gdzie reszta wrogów była? Jak to gdzie? jechali rowem, bo nikt nie krył tego podejścia... Oczywiście moja wina, że to przegraliśmy.  Smile_trollface-3
    5. Łyżka miodu - Studzianki - siedzę w rowie w krzaczkach za mną nasze SU-100. Zasłaniam mu bicie na fabrykę(?), dworzec kolejowy(?), jeden pies, wiecie o co kaman. Typek w SU-100 grzecznie komendą spod "Z" prosi mnie o wycofanie i na poparcie swoich słów ładuje we mnie pestkę. Odsuwam się. Gość strzela. Wracam i świecę. Odsuwam się. Gość strzela. I tak aż skończyły się cele. Można współpracować? Można. Tylko trzeba chcieć.  Smile_trollface-3

    Nie ma co - zajedwabiście jest wrócić do tego toksycznego bagienka.

    Tymczasem muszę nadgonić BP... wg obliczeń wspomaganych Excelowym arkuszem, do końca przepustki wystarczy, że będę robił 159 pkt. przepustki... dziennie! Smile_trollface-3

    woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Wczoraj o 18:33

    Jerzoo108 napisał:Wczorajsza sesja dupy nie urywała. Jak zwykle, gdy nie gram przez jakiś czas, zwyczajnie rdzewieję. SKS...
    W każdym bądź razie - z ciekawszych rzeczy:


    2. mam nowego fana - gość się spłakał, że mu nie pomagałem na Piaszczystej, gdy puszował pustynne szlaki sam na 6 (słownie: sześciu niemilców) - gdzie ja (zaś w LT) tymczasem stałem sobie dwie kratki za nim i świeciłem wszystko, co do niego strzelało, bo on nic nie widział przez te wszystkie wydmy... Kiedy w końcu spuszowała go wraża Skodzina T25, to jak myślicie, kto mu dupsko uratował? A mogłem olać tak jak w tej jego historyjce o kampie i snajpie... Gdzie ja w Covenanterze mam 400m na pom-pomie. Na samym końcu gość siedział półce przy wrażej bazie, gdy ja próbowałem wybawić niemilców kapując ich bazę. Świeciłem wsio, co przyjechało bronić... myślicie, że typ oddał chopciaż jeden strzał? Gdzie tam, takie panisko będzie pomagało takiemu plebsowi jak ja... I teraz mi dupę truje na priwie, jaki to on nie jest zajebisty a ja dzieciak powinienem go po butach całować... co najmniej. Smile_trollface-3
    3. I ciekawostka... Na Autozdradzie siedzę w LT przy budynkach. Niestety jestem lekko spóźniony, bo po drodze wyjęliśmy wrażego ELCeka i się chwila zeszła, zanim "zgasłem". Więc mnie ma tam na proxy spocie wraże M6. No nic, w końcu pojedzie, bo jak się wychyli to dostanie łomot... Co nie przeszkodziło wrażemu miszczowi taktyki w Churchili VII się na mnie wywalić na pełnej... Ofc moje kampery klupią do niego, ale co mnie najbardziej zadziwiło, to fakt, że typ grał na... trolu... odparował mi 400 HP... tak się zdziwiłem, że przez chwilę mnie zamurowało... Tego jeszcze jak gram w WoT nie widziałem. Church na trolu...
    4. Stepy z jedno bazo. My atakujemy... Moich dwunastu młodych nie-zbyt gniewnych pacanów pojechało klasycznie na mordor. Dwunastu! Zatrzymało ich pięciu. Po bitwie się koleś do mnie pruł, że im nie pomogłem... JPKM... stałem na drugiej flance z RMFem i Grylem, próbując nie dopuścić do wrażego puszu z tej strony. Oczywiście było nas za mało, żeby wrogów zatrzymać - tym bardziej, że przyjechały po nas T-34-85, SU-100, E-25 wspierane przez wraże arty... Zapytacie gdzie reszta wrogów była? Jak to gdzie? jechali rowem, bo nikt nie krył tego podejścia... Oczywiście moja wina, że to przegraliśmy.  Smile_trollface-3
    Smile_trollface-3

    2. Czyżby jakiś żółty generał? Ci wiedzą wszystko.
    3. No i teraz zobacz. Wpakował Ci za 400 hp. Warto wozić trolla? Warto. Następny taki strzał za miesiąc, ale to już wystarczy, żeby wspominać i liczyć na więcej. Więc się nie dziw Wink
    4. Ponawiam pytanie z punktu 2. Skoro oni w przewadze dali ciała, to czyjaś wina być musiała. No wiadomo, że nie ich, bo wszyscy wiemy, że żeby być dobrym graczem i się rozwijać, to należy pizgać wszystkich dookoła, a sobie stawiać pomnik.

    Jerzoo108 and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 169
    Join date : 13/02/2024
    Age : 28
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Wczoraj o 19:17

    Pancerniak666 napisał:Jeszcze z ciekawostek na III spotkałem graczy którzy upodobali sobie i mieli kilka tysięcy, kilkadziesiąt tysięcy bitew na PzKpfw S35, D2, M15/42 Smile

    O ile PzKpfw S35 rozumiem( fajne spamerskie działko i spoko pancerz) i M15/42( który jak dobrze pamiętam to ma fajną pene na zwykłych PP i też całkiem fajny pancerz) to nie rozumiem jak można tyle wytrzepać bitew na D2 gdzie to jest paździesz na obecną chwilę.

    Pancerniak666 uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Wczoraj o 19:40

    Dziś gam jak bot. Nic ugrać nie mogę. Albo jadę na miejscówkę dla lajta i się okazuje, że jedzie na mnie w pierwsze tempo jakiś samobójca, albo jest tam już 3 niemilców i na mnie czeka. Ofc do tego pełny fokus od arcin... i nie, nie trafiająobok, tylko za pełne hapsy prosto we mnie... Ech...

    Siadam w TD... pierwsza bitwa i takie jaja:

    Spoiler:

    Oni tę flankę przepchnęli - tam za winklem stoi Tygrys i VK 30.01P - jak już ich tedeki pospadają prawie i przy okazji nadgryzą nasze HT, to się te dwa rzucą na niedobitki. Nasi dzielnie stawią opór i z niemilców zostanie Tygrys i Basoto... Co ja odjaniepawliłem na tej bitwie? W tym samym miejscu pojechałem później dookoła, żeby zatłuc gościa w Szafce... ofc zanim dojechałem to Basoto na oparach z Szafką porobili moich... Włoch zdechł od arty, a Szafek przeczekał aż zgaśnie i pojechał... prosto na mnie. Hura!? Hura!? Ni hura! Gąska bez przebicia i mnie typ porobił...
    Gram jak bot.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Wczoraj o 20:31

    Pancerniak666 napisał:Podoba mi się ta gra, tak powinno być Smile_medal

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 04931491285fe

    Już komuś w WG dupsko pękło, celność zbita do 0.35! Wczoraj zainwestowałem książkę aby drugi perk zacząć, kamuflaż 690 punktów, po pierwszym strzale dostałem spota, ostrzał się skończył a mi zostało 1% hp, pierwsza minuta bitwy! Gra się na 0.40, 0.43 i nie ma takich cyrków.

    0.35
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Fa81bc25d78b3

    0.40
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 8e5fd49fc5414

    0.43
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 5d105e5f5c871
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Wczoraj o 22:55

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 2cec46b84ee73

    Bo równowaga musi być. Mapa kopalnia, pojechałem na wyspy, Ikv zaskoczony na największej, strzeliłem trzy razy, zostało mu 10% hp może, odwrócił się i z woleja trafił we mnie, w ruchu, cofając się! Dla kontrastu historia. 15:0, raczej rzadki widok na niższych tierach.


    No i na koniec udało się wyciągnąć ponad 2000 średniego WN8!

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 95778af6e6fb0

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 9ccc8e817c06b


    Kojarzymy z forum gracza Zef1rek_PL? Grał francuzem.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 25 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 02:28