Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie Paź 06 2024, 20:14

    Jerzoo108 napisał:@Paythos
    A dzie siata i lorneta, ja się pytam? Smile_trollface-3

    OOPS... zapomniałem... Smile_ohmy

    woronov uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie Paź 06 2024, 20:16

    wojtek_pl1 napisał:Dzisiaj było dobrze, z wyjątkiem VK 45.02 (P) Ausf. B  bo to g..no nieprzeciętne. 13 bitew, średnie uszkodzenia 1178 ? Na 9 tierze ? To słabo nawet jak na mnie. Sprzedałem paskudztwo, nigdy więcej.

    Pz.Kpfw. VII  w sumie nie lepiej (1 bitwa 1167 DMG...) ale przynajmniej będę miał fajny styl 3D z Przepustki Bitewnej. Laughing

    Dzwinie działa... oh well, 128 apcr only. Wciąż gorsza obecnie od E75 Cool
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie Paź 06 2024, 20:51

    Paythos napisał:78 AP... 121 APCR plus ROF, znerfiony ale wciąż wysoki... Ok... co ma grubszy pancerz na tych tierach? Max co spotykasz to tier 4... 75 mm na Matyldzie? Smile_unsure

    Obrazek mi się nie wyświetlił z Twoją Walentyną, myślałem wciąż o S35 Smile_teethhappy

    Wieża z Walentyny... stokowa na pewno ma piękne opuszczenie działa, czy pancerza więcej?
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie Paź 06 2024, 21:06

    Najważniejsze... minimum weakspotów Smile_trollface-3
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie Paź 06 2024, 21:40

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 5b34ed9577cf8

    Pierwsza bitwa Walentyną w ogóle, oczywiście przegrana. Niby człowiek wiedział a jednak się łudził że na III utrzyma 75% wygranych które miał jeszcze rano Smile_teethhappy
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Paź 06 2024, 23:18

    Maraton i stada bezmógów robiące kupę w jednym krzaku.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Shot-016
    Bitwa zakończona REMISEM!
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Pon Paź 07 2024, 00:54

    I Taiho... tak nie za daleko od wody... wiecie w razie by trzeba lufę schłodzić! Smile_trollface-3
    Było jechać z nimi - i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa. Smile_harp

    Aeternus55, Millennium_Falcon_, Xard86, woronov and TankerDomi uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pon Paź 07 2024, 01:33

    Jerzoo108 napisał:I Taiho... tak nie za daleko od wody... wiecie w razie by trzeba lufę schłodzić! Smile_trollface-3
    Było jechać z nimi - i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa. Smile_harp

    W tamten róg mapy jadą tylko frajerzy, lamerzy i pasożyty w Leopardach 1.

    woronov uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Paź 07 2024, 07:19

    To ci się wyjątkowo trafiło. Ze dwa góra trzy TD tam w krzakach są potrzebne. Ale takie stado to przesada.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Paź 07 2024, 07:31

    Szczególnie że jeden spot i połowy z nich nie ma, dlatego nie lubię tej strony mapy.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pon Paź 07 2024, 09:32

    Patologiczne zachowanie gracza w LT VK 28.01 105
    https://tomato.gg/stats/EU/kostantinos99-528664430
    https://wot-record.com/replay/268359/taihosan_maraton_swinia_w_lt_wyzywa_druzyne_i_wypycha_innych_graczy

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Paź 07 2024, 21:52

    20 bitew, 7 wygranych. Porażka. W tym 12 Kilaną, 4 wygrane... Evil or Very Mad
    W sumie to nie wiem czemu tak tą Kilaną się męczę. Chcę chyba sprawdzić czy taki styl gry mi pasuje zanim podejmę decyzję o ewentualnym zakupie Groma. I wychodzi, że chyba  nie za bardzo wiem jak tym grać.

    Może jednak nie grać na trzeźwo? Wynik bedzie taki sam ale przynajmniej nie będę przejmował się tak bardzo.

    Aeternus55 and woronov uważają, że to dobre!

    Maikerus
    Maikerus


    Liczba postów : 17
    Join date : 13/04/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Maikerus Wto Paź 08 2024, 22:10

    3 paski na Tornvagn. Wydaje się bardzo niedoceniany, a to przyjemny (choć czasami nudny w rozgrywce) pojazd. W swoim środowisku naturalnym tj. hulldown - bardzo mocny.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Shot-001

    Aeternus55, Millennium_Falcon_, Jerzoo108, woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Paź 09 2024, 09:18

    Wczorajsi najlepsi sabotażyści przez których przegrywa się bitwy:

    Mapa Granica imperium, ten typ w WZ-120 nie tylko nic nie robił ale przeszkadzał i popychał innych graczy.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 WZ-120

    Mapa Murowanka, typ w GSOR 1010FB czyli w drogiej premce najpierw uwalił się w jednym rogu mapy a jak padła do uciekł do drugiego rogu, taki ma styl gry.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 GSOR-1010-FB

    Mapa Piaszczysta rzeka, losowanie VIII na VI, typ w czołgu za bony Ob.252U dosłownie zwiedzał mapę przyklejony do czerwonej linii gdy nasza drużyna krwawiła. Takie tumany dostają świetne losowania po czym nawet nie próbują skorzystać z szansy na zrobienie dobrej bitwy. Obrzydliwe.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Ob-252U
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Paź 09 2024, 09:46

    Raportuj do WG. Szczególnie tego ze średnią uszkodzeń 2.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Paź 09 2024, 09:48

    wojtek_pl1 napisał:Raportuj do WG. Szczególnie tego ze średnią uszkodzeń 2.

    Nie no, powiedzą że pewnie miał telefon i dlatego niespecjalnie grał przez te 2136 bitew.
    Ale może to Polak, to jeszcze jedną zagra i skończy na okrągłej liczbie Wink
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sro Paź 09 2024, 09:55

    Xard86 napisał:
    wojtek_pl1 napisał:Raportuj do WG. Szczególnie tego ze średnią uszkodzeń 2.

    Nie no, powiedzą że pewnie miał telefon i dlatego niespecjalnie grał przez te 2136 bitew.
    Ale może to Polak, to jeszcze jedną zagra i skończy na okrągłej liczbie Wink

    No chyba z telefonu raczej się pograć nie da wcale (chyba że to był sarkazm ) Smile_glasses
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Paź 09 2024, 10:21

    Aeternus55 napisał:
    Xard86 napisał:
    wojtek_pl1 napisał:Raportuj do WG. Szczególnie tego ze średnią uszkodzeń 2.

    Nie no, powiedzą że pewnie miał telefon i dlatego niespecjalnie grał przez te 2136 bitew.
    Ale może to Polak, to jeszcze jedną zagra i skończy na okrągłej liczbie Wink

    No chyba z telefonu raczej się pograć nie da wcale (chyba że to był sarkazm ) Smile_glasses

    Z tym telefonem to kiedyś zgłaszałem jakiegoś bota i mi support odpisał, że mają mechanizmy które wykrywają  boty, a tutaj gracz mógł mieć jakąś sytuacje w trakcie bitwy ( np. telefon ) która nie pozwoliła mu jej rozegrać normalnie. Problem że to było podobne konto jak tutaj Taiho wrzucił - czyli ktoś pracuje w callcenter i jednocześnie gra, bo co bitwę miał telefon Wink

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Paź 09 2024, 16:51

    I MM jest dziwny czasami gdy jest 8 TD, 4 MT i 3 HT
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Paź 09 2024, 18:33

    "Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?" - jak w życiu - czasami lepiej, czasami gorzej.
    Zdążyłem się przyzwyczaić do rzeczy na które nie mam wpływu. Kiedy mnie losuje ze słabymi graczami nie denerwuję się bo wiem, że za kilka gier ktoś inny się będzie z nimi męczył. Gdy mnie po losuje MM +2 będzie i MM-2 - norma.
    Jedyne do czego nigdy się nie przywyknę to kultura graczy. Ciągłe wyzywanie, próby obrażania, agresja.
    Nie mogę się przyzwyczaić bo tego nie rozumiem.
    Gry służą rozrywce. Człowiek powinien się w nich bawić.  Natomiast w ta gra mam wrażenie, że przyciąga spore grono frustratów którzy mają pretensje o wszystko i do wszystkich.
    Jeden zwyzywa, że go wysłałem do garażu w pierwszych minutach gry inny, że za niego nie wygrałem, jeszcze inny, że nie jestem tak dobry jak on i tym razem się nie popisałem.
    Co śmieszne a może raczej żałosne, osoby które piszą coś o mojej matce, preferencjach seksualnych, coś o tetrysie nie maja chyba świadomości, że mało mnie obchodzi opinia randomowej osoby o której po zakończeniu kilkuminutowej rozgrywki, nie mam nawet pojęcia, że istnieje.
    Wszystkie te wyzwiska i epitety są tak do siebie podobne, że wcale bym się nie zdziwił gdyby generował je jakiś bot.
    Dziwi mnie to tym bardziej, że we wszystkich klanach w których grałem przeważnie były osoby dorosłe i sprawiające wrażenie wykształconych.
    Skąd więc ten rynsztok?

    Xard86 and woronov uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 23 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 10:57