Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon 4 Mar 2024 - 0:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    RavR
    RavR


    Liczba postów : 64
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by RavR Pią 4 Paź 2024 - 23:23

    Jak się cieszę, że jestem zbyt leniwy żeby robić ten maraton. Zdrowie już nie te, chyba jakaś demencja powoli się pojawia bo czasami to jakieś czerwone noby złoją mi totalnie tyłek, gra mi się z roku na rok coraz gorzej. Nerwów też nie umiem trzymać na wodzy, jeszcze nie tak dawno dostawałem ban za banem na czat. Ogólnie jest ujowo (ale bojowo Smile
    Ale najbardziej mnie rozwala jak mnie totalne ameby typu WN8 800 zaczynają od mega nobów wyzywać     . Life is brutal Smile
    Chociaż czasem zachowuje się w tej grze nie lepiej od najgorszej patologii. Ta gra chyba potrafi wyzwolić w człowieku najgorsze cechy.
    Uj tam, najwyżej jak już nie będę dawał rady całkowicie, to wsiądę znowu na leFHa Smile
    A tak serio to chyba nie dałbym rady nerwowo już całego takiego maratonu zrobić, żeby zdobyć za free tedeka o "umownej" świetności.

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Pią 4 Paź 2024 - 23:45

    Pomijając wiele, to miałem jedną fajną grę. Fajną i miłą Smile_great

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Shot_239


    Prawie 6 tysięcy po spocie. Nie tak dużo ale miło, że ktoś docenił.

    Millennium_Falcon_ and RavR uważają, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Sob 5 Paź 2024 - 1:39

    RavR napisał:Jak się cieszę, że jestem zbyt leniwy żeby robić ten maraton. Zdrowie już nie te, chyba jakaś demencja powoli się pojawia bo czasami to jakieś czerwone noby złoją mi totalnie tyłek, gra mi się z roku na rok coraz gorzej. Nerwów też nie umiem trzymać na wodzy, jeszcze nie tak dawno dostawałem ban za banem na czat. Ogólnie jest ujowo (ale bojowo Smile
    Ale najbardziej mnie rozwala jak mnie totalne ameby typu WN8 800 zaczynają od mega nobów wyzywać     . Life is brutal Smile
    Chociaż czasem zachowuje się w tej grze nie lepiej od najgorszej patologii. Ta gra chyba potrafi wyzwolić w człowieku najgorsze cechy.
    Uj tam, najwyżej jak już nie będę dawał rady całkowicie, to wsiądę znowu na leFHa Smile
    A tak serio to chyba nie dałbym rady nerwowo już całego takiego maratonu zrobić, żeby zdobyć za free tedeka o "umownej" świetności.

    Bany na chat, to był mój chleb powszedni. Pamiętam, jak się ze mnie śmiali, kiedy mogłem pisać przez dłuższy czas, bo to oznaczało, że jestem zbyt łagodny dla człekokształtnych na randomach Wink

    Aeternus55, woronov and RavR uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sob 5 Paź 2024 - 8:20

    Kolejny "rodzynek " sptkany dziś na Prochorowce
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Obraz_38
    Oczywiście zero dmg zero strzałow
    RavR
    RavR


    Liczba postów : 64
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by RavR Sob 5 Paź 2024 - 12:45

    Może jak kupi myszkę będzie grał lepiej Very Happy

    woronov and Pancerniak666 uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob 5 Paź 2024 - 22:12

    Słabo dzisiaj.
    Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że BZ-176 to g...no nie warte splunięcia. 5 bitew, średnie obrażenia 759. W żadnej więcej niż dwa solidne strzały.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sob 5 Paź 2024 - 23:05

    siedem takich i można grać

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 12445-768x1282

    jest problem bo zostało jedno Smile_popcorn1

    Aeternus55 and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob 5 Paź 2024 - 23:49

    I to jest jakiś pomysł na granie aczkolwiek ja wolę single malt. Dzisiaj na trzeźwo było i pewnie dlatego taki wynik.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie 6 Paź 2024 - 1:53

    Też lubię ale ostatnio sobie odpuszczam, bo głowa już nie ta na mocniejsze trunki
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 276
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie 6 Paź 2024 - 11:53

    Niedziela - dzień szmaciarza na randomie. Tylu szmat, sabotażystów, topielców, dywersantów w każdej bitwie dawno nie było. To wszystko na dychach! Barany myślą że jak się uleją kupą w jednym punkcie to coś osiągną. A gówno! Ostatnia bitwa na Perłowej rzece i po minucie mamy -10k hp, ebr się rozbił a manticora utopiła.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie 6 Paź 2024 - 13:02

    Skąd WG przyszło do pustego łba robić różnicę w pancerzu kadłuba pomiędzy Somua S35 i PzKpfw S35? I do tego taką brzydką wieże dawać francuskiemu medowi?

    E: Topowa wieża z S35 czyni go S40...


    Ostatnio zmieniony przez Pancerniak666 dnia Nie 6 Paź 2024 - 16:54, w całości zmieniany 1 raz
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie 6 Paź 2024 - 16:52

    Nie wiem, może dlatego że wieża jest historyczna?
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Somua_10

    ... a róznice w pancerzu,  bo Pz 35S(f) prem tank a tamto drzewkowy i mogą robić co chcą z drzewkowymi Smile-tongue

    (AEC AC płacze cicho w kącie... arta )
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie 6 Paź 2024 - 17:04

    Tak zauważyłem, zastanawiam się nad kupnem S35 od Tamiya w 1/35 Wink

    Szkoda że nie zostawiono bardziej korzystnego wyboru pomiędzy tymi dwiema wersjami.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie 6 Paź 2024 - 17:38

    Jak chcesz zrobić ją bardziej oryginalnie.... to są zdjęcia, iż co najmniej kilka Pz 33S miało zmienione wieżyczki dowódcy.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 0b6e1310
    Coś ala Stug albo od Pz II?
    I z czymś, co wyglądało jak wiezyczka od wczesnego Pz III... ale teraz akurat nie mogę znaleźć zdjątka Smile-hiding

    edytka... ta sama czy inna...
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 17064310

    Pancerniak666 uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie 6 Paź 2024 - 19:42

    Jak coś jest przewidywalne, regularnie powtarzające się, to chyba nie do końca losowe, co?

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 1da42525198da

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Ca738c6fc91ba

    Trochę pecha miałem, Pz III E niemal 1800 dpm ale raz nie trafiam, drugi raz nie trafiam, trzeci nie trafiam, dostałem w działo, dostałem w magazyn i Sahariano mnie wydoił.

    Za to wczoraj, odwrotna sytuacja 5/5 z tym że albo od razu W ciśnięte albo guzik zostałoby.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie 6 Paź 2024 - 19:49

    Mała rada na przyszłość... wróć do stokowej wieży, lepszy pancerz i nie masz tego wielkiego czyrakowego weakspota nad działem Smile_glasses
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Shot_623
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie 6 Paź 2024 - 19:54

    Może spróbuję ale z taką penetracją chyba sobie nie poradzę Razz
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie 6 Paź 2024 - 19:57

    78 AP... 121 APCR plus ROF, znerfiony ale wciąż wysoki... Ok... co ma grubszy pancerz na tych tierach? Max co spotykasz to tier 4... 75 mm na Matyldzie? Smile_unsure



    Ha, pustynne kamo najlepsze dla Val
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Shot_624
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie 6 Paź 2024 - 20:10

    @Paythos
    A dzie siata i lorneta, ja się pytam? Smile_trollface-3

    TankerDomi uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Nie 6 Paź 2024 - 20:11

    Dzisiaj było dobrze, z wyjątkiem VK 45.02 (P) Ausf. B bo to g..no nieprzeciętne. 13 bitew, średnie uszkodzenia 1178 ? Na 9 tierze ? To słabo nawet jak na mnie. Sprzedałem paskudztwo, nigdy więcej.

    Pz.Kpfw. VII w sumie nie lepiej (1 bitwa 1167 DMG...) ale przynajmniej będę miał fajny styl 3D z Przepustki Bitewnej. Laughing

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 22 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro 16 Paź 2024 - 13:27