Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie Sie 04 2024, 12:39

    Mam dwa pojazdy których nie mogę sprzedać, muszę nimi odbyć kilka bitew to same zniknął, no to jedziemy:

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 C8210f3316d33

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 C5d20a8f3cf53

    Ile dni można mieć przegrane tylko i wyłącznie 15:5 lub jeszcze słabiej? Przecież to są ustawki! Cale WR które wywalczyłem w czerwcu już jest stracone, w 3-4 dni.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Sie 04 2024, 13:21

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie Sie 04 2024, 13:47

    Nawet jestem zadowolony że zagrałem dziś na IX i VIII i to jeszcze zaraz po przebudzeniu, nie czekając na wieczór jak to mam w zwyczaju, wcale nie uważam też że wypadłem jakoś bardzo źle na tle drużyn o ile postanowiłem postrzelać a nie na pałę jechać. Dwie misje się wykonały i jeszcze zarobiłem blisko 140k, na VI nieraz 30k nie zarobię.

    Nie przemawia do mnie argument że jest weekend, święto albo inne wydarzenie które przyciąga różnych graczy. Oni tak samo mogą trafiać do przeciwnej drużyny, na tym polega ślepa maszyna losująca.

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Nie Sie 04 2024, 22:09

    A dzisiaj dla odmiany kiepsko. WR 33%. Widocznie nie umiem grać Char Futurem. A już na pewno nie umiem grać Cobrą.
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pon Sie 05 2024, 10:19

    Jerzoo108 napisał:JPKM to zaczyna przypominać zgadywankę między Bilbo a Golumem... Smile_ohmy

    PS
    Gratuluję napompowania recent WR do 58% na paziowaniu botów z trzeciego tieru!
    Jednocześnie składam kondolencje, ze nie jesteś w stanie dociągnąć do moich 54% i bujasz się w okolicach marnych 50%.
    Idę się ponapawać niebieskim niebem, Ty siedź tymczasem na jasno zielonej, oślej łączce. Smile_trollface-3

    Wg XVM ta łączka jest wciąż żółta. Poza tym ludzkie panicho. Pogratuluje Ci 65%, czyli poziomu superfioleta, choć samemu dużo mu brakuje nawet do Ciebie. Jak to było w dowcipie o wujku Stalinie - a mógł zabić...

    Swoją drogą wciąż się nie dowiedziałem, czy on naprawdę mówił o czołgu, którym rozegrał 3 bitwy.

    Pancerniak666 napisał:

    Nie przemawia do mnie argument że jest weekend, święto albo inne wydarzenie które przyciąga różnych graczy. Oni tak samo mogą trafiać do przeciwnej drużyny, na tym polega ślepa maszyna losująca.


    Ciekawa sprawa. Piszesz tu bardzo rozsądnie, choć chwilę wcześniej plotłeś głupoty o ustawianych WR, bitwach, itp. Który Pancerniak jest tym prawdziwym?

    Jerzoo108 uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Pon Sie 05 2024, 15:05

    @Sokół
    Żółta, powiadasz? Hm... wspomagana fioletem z paziowania łope premką... czyli taki cienki ten odcień żółci... No, ale... też chciałem być ludzkim panem i już tak mocno nie wnikałem. Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Sie 05 2024, 15:27

    Millennium_Falcon_ napisał:
    Ciekawa sprawa. Piszesz tu bardzo rozsądnie, choć chwilę wcześniej plotłeś głupoty o ustawianych WR, bitwach, itp. Który Pancerniak jest tym prawdziwym?

    Muszę sobie jakoś odreagować bo z jakiegoś chorego powodu strasznie mnie boli gdy zbyt wiele przegram a maszyna losująca bywa co najmniej złośliwa.

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Wto Sie 06 2024, 20:36

    Co za bitwa, całe 15 minut, ostatni przeciwnik został zniszczony przeze mnie jak spojrzałem, na 2 sekundy przed końcem bitwy. Smile_honoring

    Aż mi ręce zadrżały na koniec Smile_smile

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 C69b13792a329

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 C55a9d1dbdc81
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Wto Sie 06 2024, 22:56

    5 porażek na 5 bitew
    Smile_sad
    poddałem się, pierwszy raz zrozumiałem topielców Smile_trollface-3
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Czw Sie 08 2024, 15:42

    @Woronov
    Nie, nie zrozumiałeś. To ludzie o słabej psychice, którym każdy kamyk na drodze staje w oczach zgoła głazem syzyfowym. Do tego wydaje im się, że posiadają dar prekognicji, który nabyli przez godziny wpatrywania się w tęczowe barwy XVM. Nic bardziej mylnego - po prostu mają powidoki, a barwy dla ich zmęczonych zwykle oczu podczas seansu rysują się na czarno. Do tego słyszą w głowach cieniutki głosik, który podszeptuje im, że są lepszymi, cwańszymi graczami i na 110% każda wygrana należy im się jak psu buda. Oczywiście ich ego jest tak wielkie, że przyćmiewa prosty fakt, że w momencie gdy robią bul-bul, to zostawiają swoich 14 przypadkowych towarzyszy na łasce losu...
    Największą dla nich karą jest nie tyle nierównowaga w doborze czołgów prze MM, ile mapa, na której nie ma... gdzie się utopić. Wówczas zostawiają swoje odpicowane (bądź nie) maszyny na pastwę losu...
    Summa summarum - jeśli masz tak samo uszkodzony mózg... cóż wyrazy współczucia. Jeśli jednak nie, to niestety nie zrozumiałeś ani na jotę istoty topielca (gratulacje). Smile_trollface-3
    Po prostu miałeś pecha i losowało niemilcom lepsze drużyny.

    AD REM:
    Wczoraj miałem kilka sytuacji, przez które miałem w głowie myśl, że moja drużyna nie zasłużyła na zwycięstwo...
    Najśmieszniejsza była sytuacja na Pustynnej Rzece... Nasi pojechali lewą stroną, niemilcy zaś prawą. Resztki, które stanęły obu drużynom na drodze, zwyczajnie odparowały pod nawałą ognia... tak samo zresztą jak skromne siły obrońców bazy. Obie drużyny zaczęły przejmować bazę w tym samym momencie... co w rezultacie doprowadziło do remisu.
    Najbardziej rozbawił mnie Jego Ekscelencja Marszałek (co najmniej) Polowy w VK 36.01H, który stojąc na kapie pingał moją pozycję i naszą bazę... Nie jestem pewien co miał na myśli, ale w sumie może: a) miałbym pojechać i zdekapować (Unmöglichkeit); b) zaświecić co tam stoi.
    Przypadek "a" był niemożliwy do zrealizowania z prostego powodu - siły wroga okopały się na pozycjach wokół bazy a ja nie miałem już HP, żeby cokolwiek próbować - jeden klaps i garaż. Z kolei przypadek "b" nie miał sensu, bo... nie było w okolicy nikogo, kto mógłby strzelać do niemilców - tak jak wszystkie wraże siły broniły naszej bazy, tak nasze siły broniły wrażej...
    Takie są skutki ignorowania minimapki i braku przewidywania. Czym, w tym przypadku, mogły się pochwalić obie drużyny. Sytuacja, do której doszło pod koniec bitwy rozwijała się na tyle długo, że nawet najwolniej myślący mogli przewidzieć skutki... i nikt (po obu stronach) nie wpadł na pomysł, żeby się cofnąć do obrony...
    Niemniej, ta bitwa na długo pozostanie w mojej pamięci. Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Czw Sie 08 2024, 15:53

    Przez te lata gry utopiłem się kilka razy fakt ale nigdy celowo dwa razy wina słabego kompa zamuliło i nie reagował na wsteczny Smile_veryhappy ze trzy razy po prostu tak wpadłem do wody (z rozpędu ) że nie było mozliwości wycofania pojazdu ale celowego topienia żadnego i nie rozumiem tego Smile_glasses
    Dla mnie jest to zwyczajny sabotaż w drużynie

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Czw Sie 08 2024, 15:54

    Jerzoo108 napisał:@Woronov

    Po prostu miałeś pecha i losowało niemilcom lepsze drużyny.


    To nie był pech...

    Jerzoo108 and woronov uważają, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Czw Sie 08 2024, 15:57

    Aeternus55 napisał:Przez te lata gry utopiłem się  kilka razy fakt ale nigdy celowo dwa razy wina słabego kompa zamuliło i nie reagował na wsteczny Smile_veryhappy  ze trzy razy po prostu tak wpadłem do wody (z rozpędu ) że nie było mozliwości wycofania pojazdu ale celowego topienia żadnego i nie rozumiem  tego Smile_glasses
    Dla mnie jest to zwyczajny sabotaż w drużynie

    Dlatego zawsze dziwiło, że WG nie zastosowało podobnego mechanizmu, jak w przypadku ognia sojuszniczego. Coraz dłuższe bany skutecznie zniechęciłyby do tego typu zabaw. Jednak WG zawsze miało coś ważniejszego do roboty, a cały problem przerzucało na support, który w końcu też się poddał.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Czw Sie 08 2024, 16:17

    Millennium_Falcon_ napisał:
    Aeternus55 napisał:Przez te lata gry utopiłem się  kilka razy fakt ale nigdy celowo dwa razy wina słabego kompa zamuliło i nie reagował na wsteczny Smile_veryhappy  ze trzy razy po prostu tak wpadłem do wody (z rozpędu ) że nie było mozliwości wycofania pojazdu ale celowego topienia żadnego i nie rozumiem  tego Smile_glasses
    Dla mnie jest to zwyczajny sabotaż w drużynie

    Dlatego zawsze dziwiło, że WG nie zastosowało podobnego mechanizmu, jak w przypadku ognia sojuszniczego. Coraz dłuższe bany skutecznie zniechęciłyby do tego typu zabaw. Jednak WG zawsze miało coś ważniejszego do roboty, a cały problem przerzucało na support, który w końcu też się poddał.

    Co do ognia sojuszniczego no cóż jeden ban  był na początku mej kariery w tej  grze na 24 h  do tej pory pamietam tą czy też tę sytuację  gość wypychał mnie Crmwellem (grałem Nashornem) na Kareli (polski gracz) napisałem  grzecznie że jeśli jeszcze  raz to zrobi  oberwie. Oczywiście nie posłuchał zarobił gąski, potem nawrócił i wypchnał mnie pod lufy nimilców oberwałem ale jemu gonga wsadziłem . Bitwe wygraliśmy ale zraz po pokazał soę komunikat o karze Smile_glasses
    I dziś  mam czasem  ochotę przyłożyć komuś ze swojej drużyny jak np gościowi na Autostradzie co grał dziewiątką Ho-Ri 1który stanął sobie na łączce koło mostu oddał dwa strzały za zero i zdechł Po bitwie patrzę a to gość bardzo utytułowany

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_33

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_34
    Nie oceniam dziwi mnie tylko dlaczego wybrał tak fatalną pozycję bez osłony
    I wracając do tego strzelania podejrzewam że do mnie by dużo częściej strzelano  Smile_veryhappy  Smile_veryhappy  Smile_glasses
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Czw Sie 08 2024, 20:14

    5 porażek to jeszcze nie jest mój rekord Smile_trollface-3
    ale te były takie frustrujące...
    w każdym razie racja, nic nie zrozumiałem Smile_blinky
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Sob Sie 10 2024, 12:23

    Aeternus55 napisał:
    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś  też dziwny wysyp  totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają  to przekracza wszelkie pojęcie
    Skoro grasz z botami to dlaczego na ich tle wypadasz tak słabo?
    To "trochę" zastanawiające..
    .. no chyba, że boty losuje tylko w Twojej drużynie.. Wink

    Zauważ  jedno gram w ( od bodajże ponad  roku)99% tylko  TD-kami co oznacza  że raz tylko  twardymi TD-kami gram w  pierwszej więc  tylko  Vipera  ewentualnie T-103  reszta to papierowe  TD-ki więc  raczej druga  linia rzadziej  trzecia  potrafię zrobić na nich niezłe wyniki np rekord na WT-auf  to ponad 6,3 K DMG (jest tu na forum)  niestety częśto  zanim się ustawię na wybranej miejscówce bitwa już jest  praktycznie przegrana a i często już w pierwszej fazie bitwy mam medy czy lajty  na plecach . Nawet nie  czasem kogo wesprzeć bo giną szybciej od stonki po oprysku , często ale  to bardzo  często  widzę  jak wystawiają  się  pod  lufę przeciwnikowi (szczególnm przykładem tu jest Westfield  gdzie  zamiast poczekać aż to przeciwnik pokaże  się do odstrzału sami daja dupy przeciwnikowi ) Nagram kiedyś specjalnie powtórkę  z tej mapy Po prostu zastanawia dlaczego  panuje  ostatnio taka bezm beżmyślność w grze i jazda na yolo ja mawiają małolaty
    Edit
    Taki prosty przykład bitwa na Lotnisku wjeżdżam na mordownie no cóz ciężar zobowiązuje  i co kilka sekund  jest tekst wycofaj i zero absolutne zero pomocy na mordowni

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_32


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_31

    A Dmg mówi samo za siebie w drużynie

    Hej.

    Nawiążę jeszcze do Twojego posta i podam Ci fajny przykład:



    Zobacz szczególnie bitwę na Berlinie i co mówi Skill. Wiesz, dlaczego on i jemu podobni są tacy dobrzy? Bo są megasamokrytyczni! Zauważ, że nie mówi nic w stylu "IS-7 zagrał jak debil, nie pojechał na mordownię, itp.". Nie, nic z tego. On widzi swoją winę, bo nie odczytał minimapy i nie ustawił się inaczej. I każdej innej bitwie mówi podobne rzeczy. Ciągle słychać, że to mógł zrobić lepiej, że tu spieprzył, itp. Widzisz różnicę? Nie ma mowy o pingach, klatkach, drużynach, weekendach, dzieciach, botach, itp. Obejrzyj też, jak KamilEater markuje E6. Gra zirytowany, popełnia masę błędów, ale ciągle obarcza tym wyłącznie siebie. Dziwne, nie? Wink

    Jerzoo108, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sob Sie 10 2024, 13:12

    Millennium_Falcon_ napisał:
    Aeternus55 napisał:
    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś  też dziwny wysyp  totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają  to przekracza wszelkie pojęcie
    Skoro grasz z botami to dlaczego na ich tle wypadasz tak słabo?
    To "trochę" zastanawiające..
    .. no chyba, że boty losuje tylko w Twojej drużynie.. Wink

    Zauważ  jedno gram w ( od bodajże ponad  roku)99% tylko  TD-kami co oznacza  że raz tylko  twardymi TD-kami gram w  pierwszej więc  tylko  Vipera  ewentualnie T-103  reszta to papierowe  TD-ki więc  raczej druga  linia rzadziej  trzecia  potrafię zrobić na nich niezłe wyniki np rekord na WT-auf  to ponad 6,3 K DMG (jest tu na forum)  niestety częśto  zanim się ustawię na wybranej miejscówce bitwa już jest  praktycznie przegrana a i często już w pierwszej fazie bitwy mam medy czy lajty  na plecach . Nawet nie  czasem kogo wesprzeć bo giną szybciej od stonki po oprysku , często ale  to bardzo  często  widzę  jak wystawiają  się  pod  lufę przeciwnikowi (szczególnm przykładem tu jest Westfield  gdzie  zamiast poczekać aż to przeciwnik pokaże  się do odstrzału sami daja dupy przeciwnikowi ) Nagram kiedyś specjalnie powtórkę  z tej mapy Po prostu zastanawia dlaczego  panuje  ostatnio taka bezm beżmyślność w grze i jazda na yolo ja mawiają małolaty
    Edit
    Taki prosty przykład bitwa na Lotnisku wjeżdżam na mordownie no cóz ciężar zobowiązuje  i co kilka sekund  jest tekst wycofaj i zero absolutne zero pomocy na mordowni

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_32


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_31

    A Dmg mówi samo za siebie w drużynie

    Hej.

    Nawiążę jeszcze do Twojego posta i podam Ci fajny przykład:



    Zobacz szczególnie bitwę na Berlinie i co mówi Skill. Wiesz, dlaczego on i jemu podobni są tacy dobrzy? Bo są megasamokrytyczni! Zauważ, że nie mówi nic w stylu "IS-7 zagrał jak debil, nie pojechał na mordownię, itp.". Nie, nic z tego. On widzi swoją winę, bo nie odczytał minimapy i nie ustawił się inaczej. I każdej innej bitwie mówi podobne rzeczy. Ciągle słychać, że to mógł zrobić lepiej, że tu spieprzył, itp. Widzisz różnicę? Nie ma mowy o pingach, klatkach, drużynach, weekendach, dzieciach, botach, itp. Obejrzyj też, jak KamilEater markuje E6. Gra zirytowany, popełnia masę błędów, ale ciągle obarcza tym wyłącznie siebie. Dziwne, nie? Wink
    Ależ ja wcale nie próbuję wybielać braku swoich umięjtności w grze . Generalnie  chodzi mi o to że gdy juz taki marny gracz jak ja  zauwaza  że  z drużynami  jest coś  nie  tak to coś  w tym jest ?? Ja jestem wobec sebie bardzo samokrytyczny co  nie oznacza że nie mogę  też czasem skrytkować tego co dzieje się w grze

    woronov uważa, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Sob Sie 10 2024, 13:25

    Aeternus55 napisał:
    Millennium_Falcon_ napisał:
    Aeternus55 napisał:
    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś  też dziwny wysyp  totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają  to przekracza wszelkie pojęcie
    Skoro grasz z botami to dlaczego na ich tle wypadasz tak słabo?
    To "trochę" zastanawiające..
    .. no chyba, że boty losuje tylko w Twojej drużynie.. Wink

    Zauważ  jedno gram w ( od bodajże ponad  roku)99% tylko  TD-kami co oznacza  że raz tylko  twardymi TD-kami gram w  pierwszej więc  tylko  Vipera  ewentualnie T-103  reszta to papierowe  TD-ki więc  raczej druga  linia rzadziej  trzecia  potrafię zrobić na nich niezłe wyniki np rekord na WT-auf  to ponad 6,3 K DMG (jest tu na forum)  niestety częśto  zanim się ustawię na wybranej miejscówce bitwa już jest  praktycznie przegrana a i często już w pierwszej fazie bitwy mam medy czy lajty  na plecach . Nawet nie  czasem kogo wesprzeć bo giną szybciej od stonki po oprysku , często ale  to bardzo  często  widzę  jak wystawiają  się  pod  lufę przeciwnikowi (szczególnm przykładem tu jest Westfield  gdzie  zamiast poczekać aż to przeciwnik pokaże  się do odstrzału sami daja dupy przeciwnikowi ) Nagram kiedyś specjalnie powtórkę  z tej mapy Po prostu zastanawia dlaczego  panuje  ostatnio taka bezm beżmyślność w grze i jazda na yolo ja mawiają małolaty
    Edit
    Taki prosty przykład bitwa na Lotnisku wjeżdżam na mordownie no cóz ciężar zobowiązuje  i co kilka sekund  jest tekst wycofaj i zero absolutne zero pomocy na mordowni

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_32


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Obraz_31

    A Dmg mówi samo za siebie w drużynie

    Hej.

    Nawiążę jeszcze do Twojego posta i podam Ci fajny przykład:



    Zobacz szczególnie bitwę na Berlinie i co mówi Skill. Wiesz, dlaczego on i jemu podobni są tacy dobrzy? Bo są megasamokrytyczni! Zauważ, że nie mówi nic w stylu "IS-7 zagrał jak debil, nie pojechał na mordownię, itp.". Nie, nic z tego. On widzi swoją winę, bo nie odczytał minimapy i nie ustawił się inaczej. I każdej innej bitwie mówi podobne rzeczy. Ciągle słychać, że to mógł zrobić lepiej, że tu spieprzył, itp. Widzisz różnicę? Nie ma mowy o pingach, klatkach, drużynach, weekendach, dzieciach, botach, itp. Obejrzyj też, jak KamilEater markuje E6. Gra zirytowany, popełnia masę błędów, ale ciągle obarcza tym wyłącznie siebie. Dziwne, nie? Wink
    Ależ ja wcale nie próbuję wybielać braku swoich umięjtności w grze . Generalnie  chodzi mi o to że gdy juz taki marny gracz jak ja  zauwaza  że  z drużynami  jest coś  nie  tak to coś  w tym jest ?? Ja jestem wobec sebie bardzo samokrytyczny co  nie oznacza że nie mogę  też czasem skrytkować tego co dzieje się w grze

    No właśnie trochę tak. Poza tym nie widzisz trochę sprzeczności? Skoro taki "marny gracz jak Ty" narzeka na drużyny, to właśnie jest dziwne, bo składają się one w większości z grajków Twojego poziomu i gorszych. Więc to naprawdę nie wygląda dobrze, kiedy krytykujecie innych. I nie jest to złośliwość z mojej strony. Po prostu dużo więcej skorzystałbyś zadając pytania i analizując własną grę. Na innych nie patrz (chyba, że na tych dużo lepszych). Słabi byli, są i będą, a poziom tylko się obniża, bo gra coraz bardziej nakierowana jest na casualowców. Więc nie oczekuj poprawy u innych. Skup się na sobie Wink

    Jerzoo108, TankerDomi and rogaty uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie Sie 11 2024, 01:52

    Dziś oddawało Smile_justwait , mimo, że sobota i że późno Smile_popcorn1

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Shot_218
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Wto Sie 13 2024, 21:02

    Millennium_Falcon_ napisał:
    No właśnie trochę tak. Poza tym nie widzisz trochę sprzeczności? Skoro taki "marny gracz jak Ty" narzeka na drużyny, to właśnie jest dziwne, bo składają się one w większości z grajków Twojego poziomu i gorszych. Więc to naprawdę nie wygląda dobrze, kiedy krytykujecie innych. I nie jest to złośliwość z mojej strony. Po prostu dużo więcej skorzystałbyś zadając pytania i analizując własną grę. Na innych nie patrz (chyba, że na tych dużo lepszych). Słabi byli, są i będą, a poziom tylko się obniża, bo gra coraz bardziej nakierowana jest na casualowców. Więc nie oczekuj poprawy u innych. Skup się na sobie Wink
    Dokładnie.
    To tak jakby wejść w tryb "topografia" i narzekać, że boty nie ograniają.
    Może problem jest w narzekającym?
    Nie ogarnia sytuacji a winy szuka nie u siebie.
    Przecież gracze tacy jak skill graja w ta samą grę.
    Im tez losuje boty ale w odróżnieniu od malkontentów oni potrafią się w grze odnaleśc i dlatego ich wyniki są dużo lepsze.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 12 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 14:24