Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sro Wrz 18 2024, 06:31

    A ja mam pytanie. Co ma gra w WoT na konsoli wspólnego z grą w WoT na PC ??
    Sorry porównywać te gry do siebie  to jak porównać oko do d..y Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_veryhappy
    Bez urazy Taiho ale te porównania są nic nie warte
    I Falcon ma całkowitą rację odnośnie  losowań   że MM dobiera pod względem dostępnych czołgów a nie umiejętności
    Gdyby tak miało być zagrałbyś moze dwie może trzy bitwy w ciągu dnia oczekując na odpowiedni dobór
    A i tak pewnie po przegranej miałbyś dalej pretensje do WG Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_glasses


    Ostatnio zmieniony przez Aeternus55 dnia Sro Wrz 18 2024, 08:53, w całości zmieniany 1 raz

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Wrz 18 2024, 08:34

    Aeternus55 napisał:A ja mam pytanie. Co ma gra w WoT na konsoli wspólnego z grą w WoT na PC ??
    Sorry porównywać te gry do siebie  to jak porównać oko do d..y Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_veryhappy
    Bez urazy Taiho ale te porównania są nic nie warte
    I Falcon ma całkowitą rację odnośnie  losowań   że MM dobiera pod względem dostępnych czołgów a nie umiejętności
    Gdyby tak miało być zagrałbyś moze dwie może trzy bitwy w ciągu dnia oczekując na odpowiedni dobór
    A i tak pewnie po przegranej miałbys dalej pretnesje do WG Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_glasses

    Pojazdy specjalne lub ekstra premium z IX i X tieru wchodzęce na pc są od dawna w grze na konsolach, dla nich są projektowane. Pecetowcy dostają je z dużym opóźnieniem. Konsolowcy w ciągu jednego roku dostali dwie nowe mapy Azure Coast i Liberty Falls oraz przywrócono im w HD Dębinę i Prowincję. Mapa Liberty Falls była bardzo dawno temu w superteście na pc. To wszystko kosztem prac nad mapami dla pc. Zapowiadana z wielkim hukiem nowa gra pancerna od WG to nic innego jak klon konsolowego trybu Zimna Wojna - kosztem rozwoju wersji pecetowej.
    Pecetowcy są tylko dojną krową dla innych projektów, mają kupować paczki z badziewiem i nalepkami (wafel tuż tuż).
    Wafel czyli kolejna chyba piąta odsłona tego samego trybu psutego z roku na rok.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Wrz 18 2024, 08:44

    TaihoSan napisał:
    Tak, konsole nie mają priorytetu  

    Nie mają. Na konsolach ilość wrzucanych rzeczy wynika pewnie z innego profilu gracza, może też cały dział konsol, przez to że nie jest właśnie priorytetowy to ma więcej swobody i robią różne rzeczy byle ciągle coś nowego dodawać.

    Co do samych ustawek od WG - obie drużyny dostały czołgi tego samego poziomu, tych samych klas i gdzie tu problem? Jest więcej czołgów jednego typu to MM składa drużyny z tego co ma. Jaka byłaby frajda z gry gdyby każda bitwa była taka sama - symetrycznie czołgi, umiejętności, jeszcze mapy tylko lustrzanie odbić przez środek i gra powinna karać jak pojazd danej klasy pojedzie w inne miejsce niż powinien - idealny balans. I po 20 identycznej bitwie nikt by w to więcej nie grał.

    Aeternus55, Millennium_Falcon_, wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Wrz 18 2024, 11:55

    Konsolowcy też mają cykliczne przepustki zwane kontraktami, mają wtedy możliwość dostać/kupić szereg nowych pojazdów.

    Problemem wota jest lenistwo oddziału w Europie. Po co coś robić jak większość graczy to akceptuje, wszystko się podoba, kupują paczki z badziewiem w środku. Dodatkowo ci sami od dawien dawna klakierzy wspomagani przez tłustych z przeżarcia cecieciów uparcie twierdzą że nie da się nic ulepszyć, usprawnić, zreformować bo nie i już. Tak ma być i koniec. Ostatnia afera z oszustami tylko to potwierdza. Wybili oszustów razem z niewinnymi graczami i jest cisza przerywana przez nieśmiałe uwagi jednego lub drugiego klakiera.
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Wrz 18 2024, 12:25

    @TaihoSan
    Weź w końcu załóż własny wątek. Śmiecisz w tym z tymi Twoimi teoryjami z uporem godnym lepszej sprawy.

    @Woronov
    Jak Taiho nie zechce swojego tematu otworzyć, to proszę ślicznie o stworzenie tematu pt. "TaihoSan i jego teorie - czyli jak wykryłem spiseg i dlaczego mnie teraz prześladują: MM, RNG, Klakiery, Ustawki WG, Boty i inne nieszczęścia". Po czym przenieś jego tutaj wynurzenia tam właśnie.

    Ad rem:
    Zaskakująco fajnie się grało przed południem, kiedy na EU1 było raptem ~14k graczy. W zasadzie zrobiłem sobie kilkudniową przerwę, bo ostatnio mnie trafiało co ludzie grają. HT identyfikujące się jako arta/TD w K1. Albo HT, które nie jadą na Mordor, co kończy się szybkim forsowaniem tej flanki przez niemilców Hateki, które (jakżeby inaczej) rozjechały się prawidłowo... I tak co bitwę - w końcu nie zdzierżyłem i alt-F4 użyłem.

    Millennium_Falcon_, wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Wrz 18 2024, 12:31

    TaihoSan napisał:
    Problemem wota jest lenistwo oddziału w Europie. Po co coś robić jak większość graczy to akceptuje, wszystko się podoba, kupują paczki z badziewiem w środku. Dodatkowo ci sami od dawien dawna klakierzy wspomagani przez tłustych z przeżarcia cecieciów uparcie twierdzą że nie da się nic ulepszyć, usprawnić, zreformować bo nie i już. Tak ma być i koniec. Ostatnia afera z oszustami tylko to potwierdza. Wybili oszustów razem z niewinnymi graczami i jest cisza przerywana przez nieśmiałe uwagi jednego lub drugiego klakiera.

    Wróćmy do sedna bo skaczesz po różnych zupełnie niepowiązanych ze sobą wątkach - jak chciałbyś ulepszyć MM?

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Wrz 18 2024, 17:48

    TaihoSan napisał:Konsolowcy też mają cykliczne przepustki zwane kontraktami, mają wtedy możliwość dostać/kupić szereg nowych pojazdów.

    Problemem wota jest lenistwo oddziału w Europie. Po co coś robić jak większość graczy to akceptuje, wszystko się podoba, kupują paczki z badziewiem w środku. Dodatkowo ci sami od dawien dawna klakierzy wspomagani przez tłustych z przeżarcia cecieciów uparcie twierdzą że nie da się nic ulepszyć, usprawnić, zreformować bo nie i już. Tak ma być i koniec. Ostatnia afera z oszustami tylko to potwierdza. Wybili oszustów razem z niewinnymi graczami i jest cisza przerywana przez nieśmiałe uwagi jednego lub drugiego klakiera.

    Ponawiam propozycję - przejdź na konsolę.
    Najciekawsza w życiu jest różnorodność i możliwość wyboru. Jak nam się coś nie podoba możemy iść do "konkurencji"

    WOT nie ma problemu - Ty go masz.
    WG założyło firmę aby zarabiać, nie zadawalać  TaihoSan.
    Jeżeli robią to nieudolnie to wyłącznie ich sprawa.
    A gracze(szczególnie Ci grający za darmo) mają wybór i wcale nie muszą grać w WOTa.

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sro Wrz 18 2024, 21:13

    @Jerzoo108
    Może przydałby się i taki temat albo coś w tym guście 3656348418
    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t623-teoria-spisku#4747
    (zastanawiam się jeszcze czy wydzielić tam część postów czy nie, zobaczymy)


    Wszystkich raz jeszcze proszę o okazywanie sobie szacunku albo chociaż o nie okazywanie jego braku scratch Tak chyba też będzie dobrze.

    Niech temat wróci na właściwe tory.
    Dzielmy się wrażeniami z codziennej gry. Niech to będzie raczej dziennik niż worek na każdy temat z grą związany.
    Mamy od tego inne tematy.

    Aeternus55, Millennium_Falcon_, Pancerniak666, wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Czw Wrz 19 2024, 09:55

    Ostatnie dni duży wzrost aktywności czeskich i ukraińskich graczy grających niczym husaria Smile_veryhappy Smile_veryhappy
    Na Malinowce dwóch knedli w topowych czołgach zamiast na mordownie wyjeżdża sobie na środek łaczki.
    40 sek, bitwy i stoją dwa wraki Podobnie jest z graczami z Ukrainy dziś taki typ w drużynie Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Obraz131
    Kompletnie nic nie robił tylko stał sobie na zielonym i był tarczą strzelniczą dla niemilców Smile_veryhappy
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Obraz_35
    Niby mieliśmy większe szanse na wygraną ale tylko niby jak widać Smile_veryhappy Smile_glasses

    Xard86 uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Czw Wrz 19 2024, 10:22

    @Aeternus55
    Wczoraj na wot-record.com umieściłem dwie powtórki w których drugoplanową parszywą rolę odegrały LTki (7 i 8 tier) z WR aż 39%!!!

    To jeden z nich:
    https://tomato.gg/stats/EU/Ptolemeux_2756-553317968
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Czw Wrz 19 2024, 12:59

    Jestem dziś zaskoczony po 13-u bitwach  tylko dwie porażki Smile_glasses Smile_glasses
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Obraz132
    Po 22 bitwach
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Obraz133

    Na dziś wystarczy WR podniesione w tym tygodniu o 0.06% co i tak dla mnie jest wyczynem

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob Wrz 21 2024, 23:06

    Zagrałem Natarcie. Doszedłem z 740 na 862 i spadłem do 730. Gdzie tu sens ?
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 61
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Nie Wrz 22 2024, 14:27

    Wczoraj zagrałem parę bitewek...
    Pomyślałem sobie, że przetestuję shermana E8 bo buffa dostał:
    Losowanie na V, mapa Miasto Duchów.
    I co? Jajco! Nie mogłem kurka z 200m trafić grającej na wieżę Skody T24. Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 1f604
    Za to on trafiał mnie za każdym razem chodź też grałem na wieżę, a przecież Sherman ma 12° depresji i twarde jarzmo.
    Ja przecież znam tą Skodę bo nią grałem, wiem jak niecelne i długo skupiające jest jej działo, a ten sobie bez pełnego skupienia snapy wali w piksel Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 1f620  
    Potem sobie zobaczyłem statystyki gracza, a to nowy gracz bo 2k bitew (w sumie to reseciarz sądząc po ilości premek i statystykach).
    W Skodzie to była jego pierwsza bitwa! Więc raczej nie miał wymaxowanej załogi i wykokszonych modułów (nawet nie strzelał do mnie z golda!)

    Nie wiem co o tym myśleć. Czyżby naprawdę nowym graczom WG poprawiało RNG?
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Wrz 22 2024, 15:30

    Yagami_rdk napisał:Wczoraj zagrałem parę bitewek...
    Pomyślałem sobie, że przetestuję shermana E8 bo buffa dostał:
    Losowanie na V, mapa Miasto Duchów.
    I co? Jajco! Nie mogłem kurka z 200m trafić grającej na wieżę Skody T24. Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 1f604
    Za to on trafiał mnie za każdym razem chodź też grałem na wieżę, a przecież Sherman ma 12° depresji i twarde jarzmo.
    Ja przecież znam tą Skodę bo nią grałem, wiem jak niecelne i długo skupiające jest jej działo, a ten sobie bez pełnego skupienia snapy wali w piksel Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 1f620  
    Potem sobie zobaczyłem statystyki gracza, a to nowy gracz bo 2k bitew (w sumie to reseciarz sądząc po ilości premek i statystykach).
    W Skodzie to była jego pierwsza bitwa! Więc raczej nie miał wymaxowanej załogi i wykokszonych modułów (nawet nie strzelał do mnie z golda!)

    Nie wiem co o tym myśleć. Czyżby naprawdę nowym graczom WG poprawiało RNG?

    Nie wiesz że pierwsza bitwa nowy pojazdem jest ustawiona. Przetestuj, a sam się przekonasz.
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Nie Wrz 22 2024, 15:58

    Laughing Laughing Laughing
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie Wrz 22 2024, 16:11

    Millennium_Falcon_ and Yagami_rdk uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Nie Wrz 22 2024, 21:40

    Poprawka. Wczoraj skończyłem na 706 punktach. Dzisiaj po 9 bitwach mam 761.
    A randomy jak to randomy. Jakoś idzie. Ujeżdżam Gonsalo. Fajny czołg.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Wto Wrz 24 2024, 09:34

    Dziś początek dnia fatalny ale jak się w teamie trafiają takie typy to nic dziwnego
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Obraz137
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Wto Wrz 24 2024, 11:58

    Aeternus55 napisał:Dziś początek dnia fatalny ale jak się w teamie trafiają takie typy to nic dziwnego
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Obraz137

    Zapewne konto pod nowego moda od WG, albo to młody jedi trenuje (gra bez monitora)
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Wto Wrz 24 2024, 15:28

    Aeternus55 napisał:Dziś początek dnia fatalny ale jak się w teamie trafiają takie typy to nic dziwnego

    A jak tacy grają u przeciwnika to już jest OK?

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 18 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 14:32