Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Wto Wrz 24 2024, 15:37

    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś początek dnia fatalny ale jak się w teamie trafiają takie typy to nic dziwnego

    A jak tacy grają u przeciwnika to już jest OK?
    A pisałem gdzieś ż to jest ok ?? Uważam że taki jak ten ze screenu nie powinien pojawiać się w grze po żadnej ze stron . Nie wkurza  mnie przegrana gdy jest bitwa wyrównana i mój team stara się coś ugrać ale jak widzę takiego bezmyślnego matoła wyjeżdżajacego óemką  do bitwy i kompletne nic nie robienie poza zbieraniem gongów od przeciwnika to krew się burzy i cisną na usta najgorsze obelgi
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Wto Wrz 24 2024, 17:31

    Aeternus55 napisał:
    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś początek dnia fatalny ale jak się w teamie trafiają takie typy to nic dziwnego

    A jak tacy grają u przeciwnika to już jest OK?
    A pisałem gdzieś ż to jest ok ?? Uważam że taki jak ten ze screenu nie powinien pojawiać się w grze po żadnej ze stron . Nie wkurza  mnie przegrana gdy jest bitwa wyrównana i mój team stara się coś ugrać ale jak widzę takiego bezmyślnego matoła wyjeżdżajacego óemką  do bitwy i kompletne nic nie robienie poza zbieraniem gongów od przeciwnika to krew się burzy i cisną na usta najgorsze obelgi
    Ale czym się tu denerwować?
    Wystarczy wchodzić do gry ze świadomością, że tacy gracze też się pojawiają i traktować ich jak wiele innych zmiennych mających wpływ na wynik gry.
    Wchodząc na topografię też się denerwujesz widząc boty?
    Co innego klanówki - tu masz prawo oczekiwać, że gracze będą na podobnym poziomie.
    Nie ma też pewności czy na tym koncie ktoś nie robi rekruta grając botem? A może jakieś dziecko lub osoba niezbyt sprawna się dorwało do gry?
    Pretensje można mieć do WG, że dopuszcza do rywalizacji graczy na tak zróżnicowanym poziomie albo tworzy misje, które uniemożliwiają rezygnacje z gry w randomach.
    Ja już się przyzwyczaiłem, że randomy są nieprzewidywalne i traktuje takie sytuacje jak swoisty folklor.
    Nie pozostaje nic innego jak przyglądanie się mapie i dostosowanie swojej taktyki do zachowania innych graczy(i botów).

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Wrz 24 2024, 17:49

    Boty umysłowe na randomach to niestety norma. Ale w Natarciu to już przesada.. A trafiają się.

    rogaty mówi spadówa!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Wto Wrz 24 2024, 22:08

    ajajaj, powiedzcie mi, na co temu kolesiowi statystyki lepsze, może bawi się tak jak jest?

    To nie jest żaden e-sport a gra dla mas.

    woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sro Wrz 25 2024, 00:45

    Dzisiejsza misja nie do przejścia No

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Shot_226

    Pancerniak666 and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sro Wrz 25 2024, 05:14

    Pancerniak666 napisał:ajajaj, powiedzcie mi, na co temu kolesiowi statystyki lepsze, może bawi się tak jak jest?

    To nie jest żaden e-sport a gra dla mas.

    Czyli uważasz że jest ok gdy w Twoim teamie jest taki typ ? Taki co nic kompletnie nie robi?? A sorry on robi jedno celowo psuje zabawę innym !
    Ludzi którzy utrudniają czy wręcz celowo ( a na to mi wyglada) powinno się usuwać z gry
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Wrz 25 2024, 09:30

    Aeternus55 napisał:
    Czyli uważasz że jest ok gdy w Twoim teamie jest taki typ ? ..

    A napisał gdzieś że to jest OK Wink

    Statystycznie "taki typ" będzie tak samo często w Twojej i przeciwnika drużynie. Wystarczy robić to co już pisałem - obserwować sytuacje na mapie i reagować. Kiedy będzie w Twoim składzie nie liczyć na pomoc i grać swoje. Będzie u przeciwnika - wykorzystać to i mieć darmowy dmg.
    Czym więcej botów w grze tym więcej zależy od Ciebie.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Wrz 25 2024, 10:22

    Aeternus55 napisał:Czyli uważasz że jest ok gdy w Twoim teamie jest taki typ ? Taki co nic kompletnie nie robi?? A sorry on  robi  jedno celowo psuje zabawę innym !
    Ludzi którzy utrudniają czy wręcz celowo ( a na to mi wyglada)  powinno się usuwać z gry


    Zawsze w moich bitwach ostatnie top3 nie robi nic, kończą z najsłabszym ekspem i z uszkodzeniami 0.

    A statystyki to zmora największa tej gry.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Sro Wrz 25 2024, 10:54

    Pancerniak666 napisał:
    Aeternus55 napisał:Czyli uważasz że jest ok gdy w Twoim teamie jest taki typ ? Taki co nic kompletnie nie robi?? A sorry on  robi  jedno celowo psuje zabawę innym !
    Ludzi którzy utrudniają czy wręcz celowo ( a na to mi wyglada)  powinno się usuwać z gry


    Zawsze w moich bitwach ostatnie top3 nie robi nic, kończą z najsłabszym ekspem i z uszkodzeniami 0.

    A statystyki to zmora największa tej gry.

    Drobna uwaga. Ostatni raczej nie mogą być top3
    Oczywiście każdy może grać jak mu się podoba, ale trzeba mieć na uwadze że to jest gra multi-player a nie single player. Psucie innym rozgrywki jest podstawą do napiętnowania
    A statystyki nie są zmorą tej gry tylko podejście graczy do nich. Gram często plutony ze strasznym_cieniasem a on jest miłośnikiem lajtów. Po bitwie różni grajkowie często piszą do niego że zagrał beznadziejnie, po czym cienias sprawdza ich staty i w 99% przypadków okazuje się że ci nauczyciele nie mają pojęcia jak grać lajtami.

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Wrz 25 2024, 11:36

    Pancerniak666 napisał:
    A statystyki to zmora największa tej gry.

    Statystyki są ważnym czynnikiem motywującym do lepszej gry - bez tego to już nie byłby cyrk, a dom wariatów.

    TankerDomi napisał:. Gram często plutony ze strasznym_cieniasem a on jest miłośnikiem lajtów. Po bitwie różni grajkowie często piszą do niego że zagrał beznadziejnie, po czym cienias sprawdza ich staty i w 99% przypadków okazuje się że ci nauczyciele nie mają pojęcia jak grać lajtami.

    W 95% przypadków gracz "pouczający" to matołek. Matołek który nie dość że często ma biedne statystyki, to jeszcze pamięć złotej rybki i inteligencje wiadra mrożonych krewetek. Sam stanie w jakiejś miejscówce i widzi że nie ma przestrzału w jakieś miejsce, ale kilkanaście bitwe później będzie pingał na mnie żeby mu pomóc właśnie w tym miejscu gdzie nie mam przestrzału. Albo jak gram LT - piszą "spot" i pingają "ścieżkę" po mapie jak geniusze uważają że powinienem pojechać.. urwał nać, to się nigdy nie zgadza. Ale oczekują że położę całą swoją grę pod wyświecenie 1-2 pojazdów na 10 sekund i że potem poradzą sobie bez LT...

    Millennium_Falcon_, wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Wrz 25 2024, 12:04

    TankerDomi napisał:.. Psucie innym rozgrywki jest podstawą do napiętnowania..
    Celowe psucie jak najbardziej ale czy słabe umiejętności należy traktować w tych kategoriach?
    Jak już wspomniano nie każdemu zależy na wynikach. Wielu z graczy wchodzi do gry typowo dla rozrywki i nie chce im się tej gry uczyć.
    Wystarcza im to co osiągają.
    Rozumiem irytacje tych którzy się do gry bardziej przykładają ale skoro gra jest ogólnie dostępna to trzeba tez zrozumieć tych którym trochę mniej zależy.
    Szkoda, że WG nie stosuje mechanizmów które by rozgraniczały graczy "rozrywkowych"  od graczy "pro".
    Z drugiej strony często obserwuję, że gracze bardziej ambitni sami pchają się na niskie tiery co im nie przeszkadza w wyzywaniu tych którzy dopiero zaczynają czy słabszych którzy szukają "swojego poziomu"
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sro Wrz 25 2024, 14:00

    Mi tylko chodziło o to że widać że ten typ ewidentnie nic nie robi bo przy chyba 4k bitew mieć średnią uszkodzeń 1 !!! To dla mnie oznacza celowe sabotowanie gry innym graczom

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Wrz 25 2024, 14:10

    Aeternus55 napisał:Mi tylko chodziło  o to że widać że ten typ ewidentnie nic nie robi bo przy chyba 4k bitew mieć średnią uszkodzeń 1 !!! To  dla mnie oznacza celowe sabotowanie gry innym graczom


    Niestety ale WG w swoim oślim uporze zmusza takich graczy do randomów bo innych trybów w tej grze nie ma! Taki mają wredny system zarabiania na grze.
    Nowemu graczowi wmawia się że musi kupować "lepsze" rzeczy aby być "lepszym" graczem. Normalnie myślący gracz zauważy że to kłamstwo i odejdzie. Zostają tylko kompletni idioci z WR 45% i mniej którzy nie potrafią połączyć kropek.

    Millennium_Falcon_ mówi spadówa!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Wrz 25 2024, 14:31

    TankerDomi napisał:
    Drobna uwaga. Ostatni raczej nie mogą być top3
    Oczywiście każdy może grać jak mu się podoba, ale trzeba mieć na uwadze że to jest gra multi-player a nie single player. Psucie innym rozgrywki jest podstawą do napiętnowania
    A statystyki nie są zmorą tej gry tylko podejście graczy do nich. Gram często plutony ze strasznym_cieniasem a on jest miłośnikiem lajtów. Po bitwie różni grajkowie często piszą do niego że zagrał beznadziejnie, po czym cienias sprawdza ich staty i w 99% przypadków okazuje się że ci nauczyciele nie mają pojęcia jak grać lajtami.

    "okazuje się", znaczy już po wszystkim, a zatem jaki z tego pożytek?

    Możemy posortować wynik od najsłabszego, wtedy on będzie TOP Razz


    Xard86 napisał:
    Statystyki są ważnym czynnikiem motywującym do lepszej gry - bez tego to już nie byłby cyrk, a dom wariatów.

    W jaki sposób większość graczy jest motywowana do dalszej gry statystykami? Niby ogrom graczy nie topi się bo zostaje to odnotowane w statystykach jako zgon i współczynnik przetrwanych mu spadnie?


    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Wrz 25 2024, 16:02

    Aeternus55 napisał:Mi tylko chodziło  o to że widać że ten typ ewidentnie nic nie robi bo przy chyba 4k bitew mieć średnią uszkodzeń 1 !!! To  dla mnie oznacza celowe sabotowanie gry innym graczom
    Moim zdaniem odpala boty.
    Człowiekowi nie chciało by się uruchamiać gry skoro w niej nie uczestniczy.

    Jeżeli ma 4k bitew ze średnią uszkodzeń 1 i nadal gra, to świadczy o błędnej polityce WG nagradzania graczy.
    WG często nagradza sam fakt grania, nie ważne jak efektywnie.
    Często wiec wystarczy odpalić bota a ten grając odpowiednio często uzbiera kredyty, porobi misje dzienne itp.
    Wg powinien to zmienić tak, aby odpalanie bota który nic w grze nie robi się nie opłacało.

    np.
    misja w trybie Waffenträger w której trzeba zdobyć 3500 doswiadczenia.
    Misję można wykonać grajac wiele razy  byle jak bo nawet za przegraną otrzymujemy 300punktów. 12 wejść do gry(bo gra bym tego nie nazwał) i misja zrobiona. W tym czasie można oglądać TV albo popijać piwo.

    Xard86 napisał:
    Statystyki są ważnym czynnikiem motywującym do lepszej gry - bez tego to już nie byłby cyrk, a dom wariatów.
    ..
    Niby w jaki sposób? Nawet forumowicze twierdzą, że nie grają dla statystyk tylko te robią się przy okazji.
    Gdyby statystyki generowały jakieś profity to miałoby to jakiś sens.
    Podobnie różne medale i odznaczenia.
    Niestety WG ponownie nie staje na wysokości zadania i w żaden sposób nie motywuje do lepszej gry.
    Można grać na odwal, bo poza statystykami krzywda się graczowi nie dzieje.




    Ostatnio zmieniony przez rogaty dnia Sro Wrz 25 2024, 16:09, w całości zmieniany 1 raz
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Sro Wrz 25 2024, 16:05

    Podstawowa rzecz, statystyki są wynikiem twojej gry, a nie odwrotnie. Jeśli grasz słabo będzie to miało odbicie w statystykach. Dobry gracz nie będzie narzekał na staty, bo ma je w du..

    I tak się zastanawiam dlaczego najwięcej na nie narzekają gracze słabi i ci którzy uważali że byliby lepsi gdyby nie i tu wstaw co ci się podoba, z wyjątkiem własnej gry.
    A czemu tak się dzieje, pewnie dlatego że po bitwie lub w czasie jej trwania wielu z tych wybitnych graczy dostaje informacje o swojej beznadziejnej grze.

    Millennium_Falcon_ and rogaty uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sro Wrz 25 2024, 16:38

    rogaty napisał:
    Moim zdaniem odpala boty.
    Człowiekowi nie chciało by się uruchamiać gry skoro w niej nie uczestniczy.

    Jeżeli ma 4k bitew ze średnią uszkodzeń 1 i nadal gra, to świadczy o błędnej polityce WG nagradzania graczy.
    WG często nagradza sam fakt grania, nie ważne jak efektywnie.
    Często wiec wystarczy odpalić bota a ten grając odpowiednio często uzbiera kredyty, porobi misje dzienne itp.
    Wg powinien to zmienić tak, aby odpalanie bota który nic w grze nie robi się nie opłacało.
    Być może jest tak jak mówisz że odpala bota ok Jest możliwe jak mi wiadomo
    Tylko dlaczego WG toleruje taki stan rzeczy przecież taki gracz napewno jest wielokrotnie zgłaszany za swoje zachowanie
    Druga rzecz takie zachowania to nadal uważam za celowe psucie frajdy gry innym graczom i tu zdania nie zmienię ciułam te swoje punkty powolutku by podnieć swój status w grze i przychodzi taki jeden z drugim i całe to ciułanie mi szlag trafia .A nie jest na tyle dobry by za takich trzech czy czterech w drużynie wyciagnąć bitwę Dwa tygodnie w miarę przyjemnej gry diabli wzięli w dwa dni Nie narzekam gram dalej tylko chciałem pokazać z jakimi graczami przychodzi czasem grać szczególnie gdy WG wrzuci jakiś tryb jak teraz z Waflem Nie pouczam też nikogo bo od pouczania są gracze którzy mają spore osiągnięcia

    rogaty uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Wrz 25 2024, 17:38

    Jakoś w innych grach nie potrzebowałem wyników mojej gry... kampanie które rozegrałem w np. American Conquest nie są zliczane i analizowane, tak samo jak stoczone bitwy w Ogame.

    Poważnie dobry gracz będzie miał statystyki w tyłku? Przecież dobry gracz o ile w ogóle się udziela jest największym obrońcom statystyk. Bardzo mu potrzebne jest wiedzieć po bitwie jak ktoś grał przez ostatnie 10 lat Razz

    I po co? Aby po bitwie się użalać jaki ktoś jest słaby? Gdyby statystyki były widoczne przed bitwą i miały wpływ na dobór graczy, wtedy miałoby to sens a tak jest dawno po ptokach. Także karmimy swoje ego i dajemy upust swojej frustracji.

    rogaty uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Wrz 25 2024, 19:25

    Trzy dzisiejsze bitwy w tym produkcie czołgopodobnym.

    1 - Mapa Posterunek, jadę sobie w KW-2, drużynki zbalansowane pod względem umiejętności a ja trafiam w pikselek kwadrata schowanego za górką ze sporej odległości oraz w rombek KV-2 schowanego za domkiem. Takich bitew mi brakuje.

    2 - Mapa Klasztor, jadę sobie w T-6 w losowaniu na VI, większość stoi w bazie albo się chowa w tym wszystkie szóstki, oddaję cztery celne strzały i jestem w top 4 pod względem uszkodzeń!!! Ohyda.

    3 - Mapa Cichy brzeg, jadę sobie Tortoisem i wjeżdżam do wrogiej bazy nie oddając strzałów bo nie mam do kogo, tamci to albańskie chaty na gąsienicach. Obrzydlistwo.

    Wot to nie jest gra tylko ciągłe ustawki rng i manipulacje w doborze przeciwników.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Wrz 25 2024, 19:56

    Aeternus55 napisał:.. ciułam te swoje punkty powolutku by podnieć swój status w grze i przychodzi taki jeden z drugim i całe to ciułanie mi szlag trafia ..
    Ok ale statystycznie działa to w obie strony bo kiedy taki gracz jest u przeciwnika to punkty wlatują szybciej.


    Wyobraź sobie sytuację, że wszyscy grają podobnie.
    Uważasz, że "ciułanie punktów" szło by szybciej?
    Nie sądzę.  
    Przy wyrównanym poziomie stałbyś z punktacją w miejscu.  
    Oscylowałbyś w pobliżu średniej.
    Dwa fragi to byłby sukces nie wspominając o jakimś spektakularnym dmg.
    W skrócie - gra była by wyrównana a wiec na dłuższą metę nudna.

    Nie jestem zwolennikiem udziału w grze botów i graczy im podobnych, bo każde ekstremum jest niekorzystne.
    Ale kiedy trafia nam się do drużyny ktoś słabszy to pamiętajmy, że być może poprzednia bitwa była tak udana, bo podobny gracz gościł u przeciwnika.

    .. a jakoś nie wiele jest postów z narzekaniem, że przez boty u przeciwnika ktoś zrobił spektakularny wynik.

    szukamy winy gdzieindziej kiedy nam nie idzie ale kiedy się udaje zrobić wynik przypisujemy zasługi tylko sobie.

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 19 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 12:32