Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pią Sie 02 2024, 14:44

    TaihoSan napisał:Nasz Falkonik wymądrza się o sytuacjach o których nie ma pojęcia i wierzy we własną propagandę. Oglądanie powtórek nie pokazuje lagów, zatrzymań i opóźnień. Mógłby sobie zrobić takie ustawienia w grze aby mieć tylko 20 klatek i grać na blisko dychą strzelając się po garnkach. Oczywiście on tego nie zrobi bo potrafi tylko wyzywać ludzi od mebli co zawsze robił w starym forum. Po coś tu przylazł? Ludzie  nie potrzebują twojego nieprzyjemnego towarzystwa.

    Widzisz, biedaku. Pozostaje ci tylko dziecinne przekręcanie mojego nicku i nieupoważnione wypowiadanie się w imieniu innych. Natomiast bredniami nie zakryjesz faktów. Te same pingi i ilość klatek nie przeszkadzają ci robić dobrych wyników na na bardzo niskich tierach, a już na wyższych niby robią różnicę, co jest wierutną bzdurą. Nie nauczyłeś się dobrze grać, natomiast cały czas szlifujesz jazdę po innych graczach oraz po MM. Poziom hipokryzji stale u ciebie rośnie, a poziom samokrytyki spadł do zera lub wręcz przekopuje pokłady ropy...

    Będę tu przychodzić kiedy tylko będę chciał i nic na to nie poradzisz. Co najwyżej możesz dalej tupać nogami i zasłaniać uszy. W tym robisz się powoli fioletem...

    Jerzoo108 and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Sie 02 2024, 15:30

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Pią Sie 02 2024, 16:04

    Ta jest! Pingi i klatki, a nie mapy (raczej ich nieznajomość) i nub timy!

    Co ciekawe, jak miałem jeden z pierwszych modemów LTE u mnie na wsi, to pingi w tankach rzadko schodziły poniżej 70 ms. Normą były w okolicach 90-100 ms. Da się grać w tanki z takim pingiem. Ba! Da się snajpić i da się (o zgrozo!) trafiać w rozpędzone LT...

    Niestety to nie one miały wpływ na moje wyniki. I nie były to nub timy też... Tylko i wyłącznie moja niewiedza. Jasne, bywało, że przegrywaliśmy przez niezborność grajków, ale... ja sam brałem w tym udział i to, bez kozery powiem, całkiem duży. Smile_trollface-3

    Jednak zaciskałem zęby i starałem się grać lepiej, uczyć map - rozjazdów i przestrzałów na nich, pancerzy, spoterskich krzaczków, blindowania... i tak dalej, i tak dalej.

    Efekt? Zmarkowane ponad 50 maszyn niskiego tieru (tylko w tym tygodniu dodałem do tej liczby 2 kolejne czołgi). Wyciągnięcie konta z dziadowskiej czerni. I nadal się uczę. Nie można poprzestać na osiągnięciu jakiegoś poziomu umiejętności, one (te poziomy) istnieją po to, żeby służyły jako szczeble drabiny do kolejnych poziomów.

    Jeśli doszedłeś do sufitu i mówisz, że wyżej nic już nie ma, to błąd. Szukanie winnych poza swoją własną osobą to już głupota. Zatrzymanie się w rozwoju, oznacza, że brakuje Tobie nie umiejętności, ale chęci do bycia lepszym.
    Przypomnę tutaj jeszcze, że zaczynając się uczyć czegoś (albo np. ćwiczyć, biegać itp. itd.) dość szybko dochodzi się do zauważalnych efektów na początku. Niestety z czasem osiąganie kolejnych "stopni wtajemniczenia" wymaga włożenia więcej wysiłku przy braku efektownych wyników. Dzieje się tak dlatego, że krzywa uczenia się zwyczajnie się spłaszcza i potrzeba więcej czasu na osiągnięcie kolejnych efektów.

    Jeśli doszedłeś do jakiegoś poziomu i mówisz sobie: "OK, tyle mi wystarczy i jestem zadowolony", to jest dobre. Po prostu decydujesz się już nie poświęcać czasu i energii na wzrost. Spoko, wolna wola. Tylko nie płacz później, że ktoś/coś przeszkadza Tobie w osiągnięciu wyników, które uważasz za swoje normalne i wielce zasłużone.

    PS
    Jeśli zamierzasz TaihoSanie mnie również mieszać z błotem, to pozwolę sobie ubiec Ciebie i przypomnieć, że w moim poście nie leciałem po Tobie jak po łysej kobyle. Wymagasz szacunku - okaż go sam.

    PS 1
    Klatków u mnie mnogo. Bo mam zasadę, że do wykonania jakiejś pracy używam najlepszych możliwych narzędzi, na jakie mnie stać... Smile_glasses

    Millennium_Falcon_ and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Sie 02 2024, 16:37

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Pią Sie 02 2024, 18:01

    Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy...
    Pitolisz Taiho. Poza tym, każdy ma czołguś, na którym idzie mu gorzej niż na innych. Nie ma między Tobą a Großtraktorem mięty. I tyle.
    Pomijam już fakt, że tylko statpaderzy grają na premkach 3-go tieru. Smile_trollface-3

    Co tam robisz? WR sobie sztucznie nabijasz czy kolorki? Jakiejkolwiek byś nie udzielił odpowiedzi, to nie zmieni to faktu, że pompowanie statów (i ego) na trójkach wychodzi w praniu na ósemkach. Gdzie jesteś dupa a nie traktorzysta.Smile_trollface-3

    No to masz odpowiedź. Dawaj tę wódę. Smile_veryhappy

    Aeternus55, Millennium_Falcon_, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Pią Sie 02 2024, 19:40

    Jerzoo108 napisał:... Poza tym, każdy ma czołguś, na którym idzie mu gorzej niż na innych....

    Nie wiem jak to działa ala ja gram tylko takimi 328395735

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Sie 02 2024, 19:48

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Pią Sie 02 2024, 20:23

    TaihoSan napisał:Jak widać stare klakierstwo ze starego forum jest mocne tylko w gębie  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 1f606  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 1f606  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 1f606 Kiedy potrzeba pomyśleć i się zastanowić to już im łeb puchnie z wysiłku  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 1f606  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 1f606  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 1f606

    nie bądz taki tajemniczy
    jak ktoś nie potrafi sam ogarnąć, to wytłumacz  mu jak pięciolatkowi

    ps
    pewnie to średnia dla serwera Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Sie 02 2024, 21:09

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Sie 02 2024, 22:34

    To jest jak w zegarku:

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Cc4284c4ad5d0

    Wygraj 3 bitwy i zaczynamy:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 7e499547204cc

    Jak za cały czerwiec mam 61% wygranych tak teraz niemal wszystkie przegrane a z VIII w szczególności są to bitwy 15:5. Losowania też są w ostatnim czasie ciekawe, dziś 1 bitwa na VIII, wczoraj 5 bitew w tym 4 na VII i 1 bitwa o której wspomniałem wcześniej była na VII. Zatem na 7 bitew miałem 1 na VI.
    Miałem ochotę pograć ale poprzednimi razami, z misją wygraj 3 bitwy to będę musiał z 10 rozegrać albo więcej.

    Aj, chciałem dziś najlepsza lufkę do szermanka kupić.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Sie 02 2024, 23:15

    A nie mówiłem? 3 przegrane i KAŻDE tak samo wygląda:

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 6b27da1d91121

    Rozjazdy w tych przegranych dwóch:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Fe67c1ea7659a
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Aa6db026a9ac5
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pią Sie 02 2024, 23:32

    TaihoSan napisał:Wiem że łączenie kropek w dzisiejszych czasach jest arcytrudne dla najnowszego pokolenia ale żeby prosty rebus z podanymi na tacy informacjami przerastał takich starych zawodowców jak nasz Falkonik to jest po prostu skandal!

    Gr.Tr. to ten czołg, którym rozegrałeś 3 bitwy?

    woronov uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sob Sie 03 2024, 00:19

    TaihoSan napisał:Wiem że łączenie kropek w dzisiejszych czasach jest arcytrudne dla najnowszego pokolenia ale żeby prosty rebus z podanymi na tacy informacjami przerastał takich starych zawodowców jak nasz Falkonik to jest po prostu skandal!
    Z Twoich komentarzy wynika, że to raczej Ty masz problem z kropkami którymi tak się zasłaniasz przed odpowiedzią na proste pytanie..

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Sie 03 2024, 00:23

    @TaihoSan
    Zadałeś pytanie z dupy to i taką dostałeś odpowiedź. Nie macam Twoich wyczynów na tomato, bo to co tam wyczytam ZAWSZE będzie wg Ciebie błędnym łączeniem kropek.
    Zapewne po tym triumfalnym poście Twoje ego poklepało się po pleckach i w nagrodę poszła dopaminka. Gdybyś z takim zapałem wziął się za siebie a nie za forumgowiczów, to może nie musiałbyś pytać innych dlaczego jesteś dupa na jakimś czołgu. Smile_trollface-3
    Hm... może nawet byś nie był dupa na JAKIMKOLWIEK, na którym grałeś, grasz czy będziesz grał. Smile_popcorn1

    AD REM:
    U mnie wszystko się zgadza. Może nawet trochę za bardzo:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 JkNgAPB

    Dzisiejsza sesja wcześniejsza sesja szła jak złoto. Pewnie dlatego, że miałem misję dzienną wygrać 4 bitwy. Nie musiałem też paziować botów w Pz. B2 na trójkach, żeby WR się zgadzał. Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sob Sie 03 2024, 01:06

    Głupia losówka a człowiek sobie jakieś cele w niej stawia Smile_trollface-3

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 6be4ab9b0b0f5
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sob Sie 03 2024, 08:06

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Sie 03 2024, 15:47

    JPKM to zaczyna przypominać zgadywankę między Bilbo a Golumem... Smile_ohmy

    PS
    Gratuluję napompowania recent WR do 58% na paziowaniu botów z trzeciego tieru!
    Jednocześnie składam kondolencje, ze nie jesteś w stanie dociągnąć do moich 54% i bujasz się w okolicach marnych 50%.
    Idę się ponapawać niebieskim niebem, Ty siedź tymczasem na jasno zielonej, oślej łączce. Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob Sie 03 2024, 21:26

    A mnie się dzisiaj dobrze grało. Leo PTA i Standard B na przemian. 15 bitew, WR 67%, WN8 2405.
    Pomaga analiza składu drużyn przed bitwą.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie Sie 04 2024, 00:08

    Misja dodatkowa, wygraj 5 bitew, jak napluć w mordę, jedna po drugiej:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 7feab30510347

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 294e0d7463366
    Mam płacić za czerwiec, sztucznie budowana równowaga bo za dużo wygrywałem? Teraz za 30 dni, nie mam nawet 25% przetrwanych!

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 B69c6eedfbbbb

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 D33ceff554611

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 3dcf2c72ea5f4

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Aa88593efb4b4

    Miałem wygrać 5 bitew i wygrałem i gówno mnie więcej obchodzi. Jutro wyprzedaję VIII i kończymy tą wątpliwą zabawę.
    avatar
    DziadekPiotrusiaiRafałka


    Liczba postów : 10
    Join date : 06/03/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by DziadekPiotrusiaiRafałka Nie Sie 04 2024, 10:02

    Już od dawna uznałem że utrzymywanie w garażu ponad 150 czołgów zbieranych cierpliwie od 2013 roku i używanych w bitwach raz na rok to zbytek łaski dla WG...kupowanie od nich czegokolwiek także.
    Sukcesywnie wyprzedawałem zbędne czołgi a załogi wysyłałem w niebyt w obecnych realiach są zbędne
    a że limit sprzedawanych tanków ograniczał manewr pozbycia trochę to trwało.
    Pozostało kilka czołgów na których nawet nic nie robiąc utrzymuję winratio powyżej 53%, zasoby finansowe to Donald Trump +Bill Gates= strzelanie goldem i olewanie bitew których ustawianie widać z Władywostoku i co bawię się spokojnie bez jakichkolwiek zakłoceń, jak WG tworzy swoje ustawki to chlup i następny czołg... i co mi zrobią.Nie mam Waszego płaszcza.
    A portfel został zamknięty dawno , kto ma łeb na karku da rade bez kupowania do WG czołgów i specjalnego MM żeby się głupi cieszył, a gra w tej chwili nastawiona na ludzi przy których przysłowiowy Maciuś z Klanu to gejzer intelektu.
    O tempora o mores .... i tyle.
    Ewentualnych gości piszących spadówa mam w tyle ...
    Pa robaczki.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 11 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 14:19