Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Pon Maj 27 2024, 13:06

    wojtek_pl1 napisał:To się nie uda. Musiałbyś 70% graczy wywalić.

    Przede wszystkim to się nie uda bo WG nie widzi lub nie uznaje tego za problem, nie ma też jaj żeby zadziałać ostro i zmierzyć się z jakąś falą odwołań i szczekania ameb które faktycznie grają, tylko tak słabo że system zaliczył ich do botów Wink Poza tym nie wydaje mi się żeby było to aż 70% graczy - 10% średniego dmg to na prawdę minimalna wartość, to mniej niż ten jeden strzał na VIII tierze o którym wspomniałeś.

    Nie wiem też czy ta gra jest zalewana taką ilością botów że sobie zwyczajnie nie radzą czy z góry mają w dupie zgłoszenia i nikt tego nie weryfikuje?
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Maj 27 2024, 13:33

    Nie da się zgłaszać 10 - 20 botów na bitwę w xx bitwach dziennie.
    Serio, jak masz cały team na poziomie ameby to witki opadają ... Wszystkich nie zgłosisz.
    avatar
    gorgasil


    Liczba postów : 9
    Join date : 21/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by gorgasil Pon Maj 27 2024, 19:07

    A według mnie ani narzekanie, ani banowanie nic nie da. Świat głupieje coraz bardziej, co widać nawet w Wocie. Szybko.. natychmiast i byle jak - to jest teraz trendy.
    Umberto Eco powiedział, że lżej mu umierać gdy widzi w koło tyle głupoty. A to był mądry gość

    woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Maj 27 2024, 19:57

    I może dlatego gra zdycha. Bo tu aby do czegoś dojść, nauczyć się grać i mieć jako takie wyniki nie da się szybko. Nawet jeżeli będzie się zasypywać graczy książkami szkoleniowymi, schematami itp i niejako wymusi na nich granie czołami wyższego tieru - nie zastąpi to umiejętności. I potem jest rozczarowanie takich graczy, że ma X tier ale dostaje łupnia i po jednym strzale ląduje w garażu. Dlaczego? Jak to tak? Głupi gra, idę gdzie indziej. Pomijam zwyrodnialców, których cieszy sabotowanie drużyny.
    Fajny filmik się pojawił.

    woronov and gorgasil uważają, że to dobre!

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Rozkoszniaczek Pon Maj 27 2024, 21:04

    Tutaj przyznać muszę, że i ja nieraz dam ciała (by nie powiedzieć dosadniej), bo przecież mógłbym popatrzeć na minimapę i zamiast "honorowo" jechać i zdychać na miejscu, gdzie powinna być drużyna, powinienem się dostosować i zagrać gdzieś bardziej defensywnie i bronić się "na z góry upatrzonych pozycjach". Tylko, że taka gra może być dość frustrująca, bo to często de facto przedłużanie przegranej i sam już nie wiem co jest lepsze. Teoretycznie mogę się bardziej przykładać, nawet w z góry przegranej bitwie i mieć nieco lepsze statystyki, ale łatwiej jest szybko paść i spróbować szczęścia w następnej bitwie. Koniec końców w trakcie ostatnich kilku tygodni mega przyjemnej rozgrywki moje statystyki mocno spadły.

    Zastanawiam się, czy czasem nie jest tak, że frustracja z gry nie wynika trochę z przymusu grania? Chodzi mi o przepustki bitewne, które się pojawiły te parę lat temu. Na początku w nie, nie grałem. Natomiast ostatnie 4, czy 5 sezonów ukończyłem w 100%, bo przecież inaczej tych unikatowych IX nie zdobędę. No i właśnie! Kiedyś jak miałem zły dzień, albo mi się nie chciało to nie grałem jeden, dwa dni. Tydzień, miesiąc, a i prawie cały rok się zdarzył. A teraz? A teraz żal mi opuszczać jeden dzień, bo przecież BP trzeba ukończyć, a przecież może pod sam jej koniec nie będę mógł grać, bo komputer mi padnie i co? Trzeba grać, bo statycznie w moim przypadku mogę odpuścić sobie ok. 7 dni grania w ciągu BP, bo inaczej mogę się nie wyrobić. Niezależnie od tego, czy mam chęć pograć w WoT, czy w Wiedźmina, czy może Genshina. I tak muszę misje dzienne w WoT zrobić. Ot, kolejny etat do wyrobienia w ciągu dnia. Z wytęsknieniem czekam na ukończenie obecnego BP i mam nadzieję, że dadzą człowiekowi odetchnąć chociaż miesiąc... Ale to oczywiście mrzonki, bo kolejny BP będzie nawiązywał do D-Day, a to przecież czerwiec...

    Aeternus55 and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Maj 27 2024, 21:27

    Oj przydało by się trochę przerwy z tego przymusu robienia PB, maratonów i innych eventów.

    Rozkoszniaczek uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Maj 29 2024, 17:03

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 92
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Sro Maj 29 2024, 23:06

    Zacnie:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 INXwjU9Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 2NPEvXe

    Edit:
    I rezultat wczorajszych wojaży:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Daxw3KF
    Top175 po ocenie Smile-izmena.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Czw Maj 30 2024, 13:48

    Wczoraj dawno nie miałem tak wielu graczy z 0 na koncie po skończonej bitwie
    Najpierw 7-9 tiery
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Shot-002
    Następnie 5 tiery, tutaj ewenementem jest gość który zrobił 1 hp (ale bez kila)
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Shot-003
    A na koniec wisienka na torcie z X tierem
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Shot-006

    TaihoSan and woronov uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Czw Maj 30 2024, 21:41

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Pon Cze 03 2024, 11:47

    Wczoraj czarna seria najpierw z rana 8 porażek zrobiłem przerwę poszedłem na ryby się odstresować ale nic nie pomogło czarna seria nadal trwała a dziś odpukać w niemalowane nawet nieźle idzie Smile_glasses
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Cze 05 2024, 18:10

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 116

    Spoiler:

    Pomyślałem, że warto by było na ELC Evenie dociągnąć te 3MoE... i dzisiaj tak mi MM doborem map zdecydowanie mi mówi żebym sobie darował Wink Gorszego zestawu pod taki czołg chyba nie dało się wylosować... tzn. dałoby się ale Himmla i Ensk mam zbanowany.

    woronov uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Cze 07 2024, 21:13

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sob Cze 08 2024, 22:46

    Cieszy mnie że temat jest najbardziej popularnym w dziale, można pisać o wszystkim a nie tylko o tragediach jak w noob team po raz...

    Nie grałem dwa albo trzy miesiące, z wyjątkiem klanowych potyczek na VI i było fajnie bo dużo kiedyś grałem kompanii ale klan był bardzo mało aktywny przez większość czasu, często logując się bywałem sam. Nie miej, dziś 8 bitew, większość wygrana, najsłabiej Cromwellem B, chyba za szybki dla mnie Razz W pierwszych dwóch bitwach po takiej przerwie coś mi ręka niepewna była, takie pudła leciały Very Happy

    Chętnie przytuliłbym ARLa z przepustki Smile

    Czy da się po kilkumiesięcznej przerwie przegrać przegrać większość? Chyba nie...
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Cze 09 2024, 13:42

    Wczoraj po blisko 3 miesiącach przerwy też zagrałem kilka bitew.
    Nasuwają mi się dwa wnioski po nich:
    1) zardzewiałem... nie byłem w większości tych bitew wartością dodaną;
    2) gracze to nadal banda durniów... nie żebym się spodziewał czegoś innego, ale ilość idiotów na bitwę przekracza normy...

    No i oczywiście bonusowa misja dzienna była na 5 wygranych... Ergo wsio w normie, opuszczenie WoTa na 3 miechy nie zmienia nic w tej grze (poza zjebaniem map i ewentualnymi nowymi tankami dodanymi z szuflady Igora). No, ale dali miesiąc Plusa za frajer, popykamy...
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Nie Cze 09 2024, 14:16

    Jerzoo108 napisał:..
    2) gracze to nadal banda durniów... nie żebym się spodziewał czegoś innego, ale ilość idiotów na bitwę przekracza normy..

    Gra jest łatwo dostępna. Grać w nią może każdy. Jedni maja jakieś ambicje, innym wynik nie ma znaczenia - chcą sobie pojeździć czołgiem i postrzelać.
    Więc nie ma co oczekiwać spektakularnego poziomu gry i  trzeba traktować randomy jakby się grało z botami przeciwko botom.

    Zadziwia mnie coś innego.
    Gracze którzy grają od wielu lat, znają realia i to co napisałem powyżej, uważają się za inteligentnych a mimo wszystko dalej komentują w tym samym tonie.
    Czasami się zastanawiam czy aby te niepochlebne komentarze były skierowane pod właściwym adresem?
    Ludziom inteligentnym wystarczy niewielka ilość gier aby się zorientować kto gra w randomach.
    Następnie podejmujemy decyzję czy gramy dalej umiejąc się odnaleźć w zastałej sytuacji a jeżeli nam to nie odpowiada - kasujemy konto.
    Jeżeli ktoś dalej gra i nadal narzeka to znaczy że nie potrafi wyciągać wniosków a co to oznacza chyba nie muszę wyjaśniać ..
    avatar
    kosur_kosur


    Liczba postów : 10
    Join date : 25/05/2024
    Skąd : Wrocław

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by kosur_kosur Nie Cze 09 2024, 14:25

    Poziom gry ewidentnie pogorszył się odkąd przyszli ,,gracze" z serwera ru. Poziom wypychania, blokowania, stawania medem za czołgiem papierowym wzrósł dość znacznie.

    Yagami_rdk uważa, że to dobre!

    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 61
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Nie Cze 09 2024, 15:54

    Ostatnio zauważyłem plagę topielców. Praktycznie nie ma bitew bez topielca, przeważnie są to klikacze ale inne klasy też lubią zabulgotać.
    Najczęściej pod koniec bitwy, niekiedy na początku lub w połowie.
    Chciałem to wysyłać do Ciemnoty ale dałem sobie spokój. Nie wiem czy to nie efekt większej ilości rusków i ukrów na naszych serwerach
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Cze 09 2024, 20:24

    @rogaty
    Wypowiedź z cyklu "Jak powiedzieć komuś, że jest głupi, bez użycia tego słowa i tak, żeby się przypadkiem nie zorientował nawet po głębszym namyśle".

    To, że każdy może sobie popykać, nie oznacza, że każdy musi. Na idiotów zawsze będzie się narzekało i to bez względu na grę - czy to będzie WoT, LoL czy jakakolwiek inna gra MMO. Zawsze będzie w niej gros durniów, którzy przyszli np. do WoT "for fun", pojeździć i "poszczelać", a którzy psują rozgrywkę innym swoją nieznajomością map, rozjazdów, podstawowych mechanik czy wreszcie zachowaniem w trakcie gry (a bywa i po).
    Nie dość tego, to gdy się im zwróci uwagę, że są dupy a nie gracze to mało oczu nie wydrapią. Smile_trollface-3

    Z kolei fakt, że (daleko nie szukając) mnie to przeszkadza, a mimo to gram w tę grę, nadal narzekając na bazę graczy, wcale nie determinuje (ani tym bardziej nie upośledza) moich zdolności do rozumowania. Co zdajesz się suponować. Wyraziłem w poście wyżej tylko swoją opinię o graczach w ogóle.
    Tak więc zagryzam zęby i gram w grę, w której banda durniów "chce sobie pojeździć i postrzelać" bez większej refleksji. Jestem noga w nogę, więc się nie pcham kolegom na boisko, żeby sobie "pobiegać i poszczelać"... Tylko, że ja jestem tego świadomy i nie pcham się tam, gdzie moje umiejętności leżą i kwiczą. Takiej samorefleksji zdaje się brakuje "forfanom".

    Tak jak piszesz, gra jest łatwo dostępna, ale zapominasz, że jest to gra kompetytywna - czyli polega na rywalizacji. Tak samo jak wspomniana przeze mnie noga. Łamaga nie zostanie Lewandowskim tak samo jak Kacperek2019 nie zostanie Skillem. Do tego, żeby być dobrym w te klocki trzeba się przyłożyć, poznać zasady i w końcu trenować. Nie ma drogi na skróty. Tylko idioci tego nie rozumieją i chcą pojeździć i "poszczelać"... niejako mimochodem psując rozgrywkę innym. Pewnie nawet nie są tego świadomi, ale czegóż oczekiwać od idiotów?

    Co zaś do tego czy będę grał czy nie, to wuj ci do tego. Tak samo jak pozwalasz grać w tę grę idiotom, pozwól i mnie Łaskawco! Smile_trollface-3
    Co zaś do wyciągania wniosków, to z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że masz ból dolnej części ciała, o to, że ktoś nazywa rzeczy po imieniu. Biednych idiotów przyszedłeś bronić, czy mnie obrazić? Zdecyduj się.
    Mogę być marudą, ale nadal jestem lepszym graczem, niż większość dekli, których tu przybiegłeś bronić.

    Millennium_Falcon_ and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Pon Cze 10 2024, 11:48

    Jerzoo108 napisał:@rogaty
    Wypowiedź z cyklu "Jak powiedzieć komuś, że jest głupi, bez użycia tego słowa i tak, żeby się przypadkiem nie zorientował nawet po głębszym namyśle".

    To, że każdy może sobie popykać, nie oznacza, że każdy musi. Na idiotów zawsze będzie się narzekało i to bez względu na grę - czy to będzie WoT, LoL czy jakakolwiek inna gra MMO. Zawsze będzie w niej gros durniów, którzy przyszli np. do WoT "for fun", pojeździć i "poszczelać", a którzy psują rozgrywkę innym swoją nieznajomością map, rozjazdów, podstawowych mechanik czy wreszcie zachowaniem w trakcie gry (a bywa i po).
    Nie dość tego, to gdy się im zwróci uwagę, że są dupy a nie gracze to mało oczu nie wydrapią. Smile_trollface-3

    Z kolei fakt, że (daleko nie szukając) mnie to przeszkadza, a mimo to gram w tę grę, nadal narzekając na bazę graczy, wcale nie determinuje (ani tym bardziej nie upośledza) moich zdolności do rozumowania. Co zdajesz się suponować. Wyraziłem w poście wyżej tylko swoją opinię o graczach w ogóle.
    Tak więc zagryzam zęby i gram w grę, w której banda durniów "chce sobie pojeździć i postrzelać" bez większej refleksji. Jestem noga w nogę, więc się nie pcham kolegom na boisko, żeby sobie "pobiegać i poszczelać"... Tylko, że ja jestem tego świadomy i nie pcham się tam, gdzie moje umiejętności leżą i kwiczą. Takiej samorefleksji zdaje się brakuje "forfanom".

    Tak jak piszesz, gra jest łatwo dostępna, ale zapominasz, że jest to gra kompetytywna - czyli polega na rywalizacji. Tak samo jak wspomniana przeze mnie noga. Łamaga nie zostanie Lewandowskim tak samo jak Kacperek2019 nie zostanie Skillem. Do tego, żeby być dobrym w te klocki trzeba się przyłożyć, poznać zasady i w końcu trenować. Nie ma drogi na skróty. Tylko idioci tego nie rozumieją i chcą pojeździć i "poszczelać"... niejako mimochodem psując rozgrywkę innym. Pewnie nawet nie są tego świadomi, ale czegóż oczekiwać od idiotów?

    Co zaś do tego czy będę grał czy nie, to wuj ci do tego. Tak samo jak pozwalasz grać w tę grę idiotom, pozwól i mnie Łaskawco! Smile_trollface-3
    Co zaś do wyciągania wniosków, to z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że masz ból dolnej części ciała, o to, że ktoś nazywa rzeczy po imieniu. Biednych idiotów przyszedłeś bronić, czy mnie obrazić? Zdecyduj się.
    Mogę być marudą, ale nadal jestem lepszym graczem, niż większość dekli, których tu przybiegłeś bronić.

    Masz rację prawie w 100% z tym, że ja nie bronie graczy kim by nie byli.
    Podobnie jak Ty życzyłbym  sobie samych dobrych graczy.
    Fakty jednak są takie, że niezależnie co byś napisał prędzej dobrzy gracze zrezygnują z tej gry niż zatrzyma się napływ grających bezrefleksyjnie.
    Zwróciłem uwagę na brak konsekwencji, problemy ze zrozumieniem faktów i pewien brak logiki.
    Graj sobie i nic mi do tego.
    Słabi też będą grali i też nie mam na to wpływu.
    Podobnie jak Ty sobie rościsz prawo do krytyki nielogicznych Twoim zdaniem zachowań w grze, ja też mogę mieć swoje zdanie na temat wstawiania wypowiedzi które nic nie zmieniają i są powielane od wielu lat.
    Słabi grają, niczego się nie uczą i ciągle bezrefleksyjnie powtarzają te same błędy ale czy piszący o tym na forum nie zachowują się podobnie?
    Ten i podobne należą do najdłuższych wątków na forach, kolejne wypowiedzi niewiele się różnią od poprzednich - jest w tym taka sama logika jak gra "dla fanu" w WOT.

    Jerzoo108 napisał:@rogaty
    Wypowiedź z cyklu "Jak powiedzieć komuś, że jest głupi, bez użycia tego słowa i tak, żeby się przypadkiem nie zorientował nawet po głębszym namyśle".
    Podsumowując  - nie napisałem, że jesteś głupi. Podobnie jak nie uważam, że inni gracze takimi są.
    Ale skoro Ty tak ich oceniasz a sam zachowujesz się podobnie to sam wystawiasz sobie ocenę.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 7 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 14:23