Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04, 2024 12:06 am

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Pon Cze 10, 2024 3:48 pm

    @Rogaty
    Podobnie? Gdzie widzisz podobieństwa między mną marudzącym na grajków a kaleczniakami, którzy nie potrafią grać w czołgi?
    Poza tym ja nie narzekam na "nielogiczne zachowania" tylko na głupotę.

    Widzisz, najprostszy sposób uczenia się to powtarzanie. Powtarzasz materiał, którego miałeś się nauczyć i w ten sposób go zapamiętujesz. Tutaj w grze mamy pacjentów, którzy powtarzając materiał, niczego się nie uczą. Ergo są za głupi, żeby nawet w tak prosty sposób przyswoić wiedzę.
    Co gorsza w swoim kretyniźmie są w stanie powtarzać w nieskończoność jakąś czynność, licząc, że tym razem przyniesie ona odmienny efekt. Stąd masz kamperów, okupantów jedynego słusznego krzaczka/wzgórka/załomu, dzbanów jadących na flankę solo, gówno świecących lajtów... itp. itd.

    I z takimi oto grajkami mamy do czynienia w większości bitew. Dlatego marudziłem, marudzę i będę marudził. Taka to ze mnie maruda. Przy czym ta akurat cecha osobowościowa nie ma nic wspólnego z inteligencją bądź jej brakiem. Zatem trafiasz chłopie kulą w płot.

    --
    Z dalszych dywagacji się wypisuję. Chcesz, pisz sobie ile dusza zapragnie, ale beze mnie.

    woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Pon Cze 10, 2024 4:55 pm

    Jerzoo108 napisał:.. Tutaj w grze mamy pacjentów, którzy powtarzając materiał, niczego się nie uczą. Ergo są za głupi, żeby nawet w tak prosty sposób przyswoić wiedzę.
    Co gorsza w swoim kretyniźmie są w stanie powtarzać w nieskończoność jakąś czynność, licząc, że tym razem przyniesie ona odmienny efekt. .
    Robisz dokładnie to samo. Ciągle o nich piszesz i liczysz, że Twoje wpisy cos zmienią?
    Grasz randomy i na co liczysz - że nagle zmienią się gracze?

    Poza tym skąd przeświadczenie, że oni chcą się tej gry nauczyć? Jestem pewien, że większość nie ma na to ochoty - chcą sobie pograć tak jak mają ochotę a nie jak sobie życzy jerzo.  
    Ty masz inne podejście i masz olbrzymi problem ze zrozumieniem, że ktoś inny grający w tą samą grę może mniej się w nią angażować.
    To tak jak z piłką nożną którą użyłeś jako przykład. Jedni się w tej grze doskonalą, chodzą na treningi, ćwiczą sprawność, chcą być coraz lepsi.
    Inni kopia piłkę, się nie przykładają i ciągle graja na tym samym poziomie.
    Wyciąganie wniosków, że Ci pierwsi są inteligentni a Ci drudzy to kretyni jest moim zdaniem dużym nadużycie i nie najlepiej świadczy od oceniającym w ten sposób.

    Jerzoo108 napisał:..
    Z dalszych dywagacji się wypisuję. Chcesz, pisz sobie ile dusza zapragnie, ale beze mnie..
    Też miałem taki zamiar ale byłeś szybszy Smile

    woronov uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Wto Cze 11, 2024 10:56 pm

    Nadszedł zły dzień, najpierw kiedy już gra Cromwellem B zaczęła się układać trzy przegrane w tym jedna gdzie wydoiłem Churchilla VII a gdy został mi na strzał to kolejne 5 strzałów nie było wstanie go dobić, magia.

    Potem, bitwa Tigerem 131, gra podarowała wygraną 15:2, straciłem połowę HP i oddałem 1 celny strzał.

    A potem, ponieważ brakowało mi dwóch trafień krytycznych, jeszcze jedna na Cromwell B, przegrana. Także 1/5

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 E9aaefe8f6864

    Z tych trzech średnia ponad 1900 wn8. Ale za to misje dzienne wypełnione, 5 poziom przepustki w połowie. Grunt aby się nie zniechęcać lol!
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Cze 12, 2024 12:50 pm

    rogaty napisał:
    Robisz dokładnie to samo. Ciągle o nich piszesz i liczysz, że Twoje wpisy cos zmienią?
    Napisałem gdzieś, że liczę na zmianę? Nie. Doprecyzowałem później, że sobie marudzę. Bo jestem marudą, zapytaj kogokolwiek, kto mnie zna a potwierdzi.  Smile_trollface-3

    rogaty napisał:
    Poza tym skąd przeświadczenie, że oni chcą się tej gry nauczyć? Jestem pewien, że większość nie ma na to ochoty - chcą sobie pograć tak jak mają ochotę a nie jak sobie życzy jerzo.  
    Ja nic nie pisałem o żadnych przeświadczeniach czy innych moich objawieniach... Przyszli ci pacjenci do gry i grają bez zrozumienia podstaw, mechanik, map, rozjazdów, zadań poszczególnych klas pojazdów... ale to ja jestem be, bo nazywam ich głupcami.  Smile_ohmy

    rogaty napisał:
    Ty masz inne podejście i masz olbrzymi problem ze zrozumieniem, że ktoś inny grający w tą samą grę może mniej się w nią angażować. 
    Nie mam żadnego problemu ze zrozumieniem. Po prostu uważam, że skoro nie chcą się angażować to powinni poszukać innej gry, bardziej odpowiadającej ich możliwościom mentalnym oraz intelektualnym.

    rogaty napisał:
    To tak jak z piłką nożną którą użyłeś jako przykład. Jedni się w tej grze doskonalą, chodzą na treningi, ćwiczą sprawność, chcą być coraz lepsi.
    Inni kopia piłkę, się nie przykładają i ciągle graja na tym samym poziomie.
    Nadal powtarzasz w kółko to pierdolamento o tym, że przyszli for fun, pojeździć poszczelać...
    Całkowicie abstrahujesz od tego co napisałem. Powtarzanie to najprostszy sposób na naukę. Jeśli ktoś ma na koncie kilkadziesiąt tysięcy bitew i gra na poziomie ~40% WR, to świadczy to o jego możliwościach intelektualnych, nie uważasz? Dlatego piszę o nich jak o durniach i głupcach, bo nie da się tego inaczej wytłumaczyć.
    Przykład z nogą, bo widzę, że się Tobie spodobał. Załóżmy, że grasz jako napastnik co 2 tygodnie z kolegami. Po roku czasu masz już nieco wprawy i zaczynasz grać lepiej. Poprawia się Twoja kondycja, koordynacja i strzelasz celniej niż jeszcze przed rokiem. I to wszystko wychodzi Tobie niejako mimowoli.  Bo nauczyłeś się tego wszystkiego właśnie przez powtarzanie. Z resztą tak właśnie działają treningi amatorów i profesjonalistów - serie powtórzeń, aż do osiągnięcia precyzji. Różnica między pierwszymi a drugimi polega na tym, że ci ostatni osiągną oczekiwane wyniki szybciej.
    Teraz wracamy do czołgów - klepiesz swoją bitwę numer 25629... Jeśli grasz jakby to była Twoja pierwsza bitwa, to serio coś jest nie tak z Twoimi możliwościami intelektualnymi.

    rogaty napisał:
    Wyciąganie wniosków, że Ci pierwsi są inteligentni a Ci drudzy to kretyni jest moim zdaniem dużym nadużycie i nie najlepiej świadczy od oceniającym w ten sposób.
    To Twoja opinia... na której mi absolutnie nie zależy. Jeśli w Twoim mniemaniu nazywanie rzeczy po imieniu nie najlepiej o mnie świadczy, to sory, ale guzik mnie obchodzi, że Cię to boli. W zalewie poprawności "potylicznej" mam kompletnie w nosie, ze moje opinie idą im na przekór i mogą kogoś razić. Nie odpowiadam za to, że ktoś może mieć ból w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę, bo mówię wprost co myślę.

    PS
    Jeśli nadal chcesz się ze mną spierać zapraszam na priva. Tym postem kończę te smutne dywagacje nad miałkością intelektualną współgraczy.

    Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Cze 12, 2024 3:56 pm

    Jerzoo108 napisał:
    Jeśli nadal chcesz się ze mną spierać zapraszam na priva. Tym postem kończę te smutne dywagacje nad miałkością intelektualną współgraczy.
    Nie chce bo mi nie zależy.
    Poza tym szanuję Twoją decyzję o "wypisaniu się z dalszej dyskusji"

    woronov uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 169
    Join date : 13/02/2024
    Age : 28
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Nie Cze 23, 2024 5:37 pm

    Ehh i tym akcentem rozpoczynamy wakacje w wocie
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Shot_023
    Więc trzymajcie się panowie mocno i niech wam los da dużo cierpliwości do grania.

    woronov uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Cze 23, 2024 6:04 pm

    @Czesio
    No i nie wiem co marudzisz... 800k srebra masz na czysto. Czas zabiłeś grając w swoją ulubioną giereczkę. Razz

    Tymczasem ja całkiem dobre WR dziś mam, do tego bawiłem się świetnie - dwa razy polosowało Proho i dwa razy byłem w LT. Za pierwszym razem top dmg, za drugim top spot. Żyć nie umierać. Poproszę więcej razy na dobę tę mapkę. Smile_trollface-3

    woronov uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Cze 23, 2024 7:19 pm

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16, 2024 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Cze 26, 2024 10:51 pm

    800k zarobić, kokosy Razz U mnie raz troszkę zarobię, potem wystrzelam golda i stracę, głównie kasa z zadań pochodzi, nie przypominam sobie aby na VI nie dało się zarabiać bez premium Wink

    Odkąd wróciłem rozegrałem ponad 50 bitew, do 50-tej było 65% wygranych! Ale gra się upomniała o swoje i z ostatnich kilku 45%. Nawet udało się przekroczyć magiczny próg 50,3% wygranych w końcu.

    Tak się zaczęła dziś pierwsza, po 3 minutach:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 98c368af3be2b

    Wczoraj:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 26e3d85e44bd7
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 26a3372b88cd0

    Zaczynam się zastanawiać czy potrzebuję tego ARL premium  Question

    Edycja:
    Tego SU-100 nie trafiłem, pocisk chyba dołem przeleciał...

    DRUGA bitwa dziś:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 B3ce5b409b0ce

    woronov uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sob Cze 29, 2024 2:25 pm

    Dziś jedna wielka masakra same porażki 15-2 max 15:4 zanim na pozycję dojadę TD-kiem już bywa 0:6
    Giną niczym stonka po oprysku Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_glasses

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sob Cze 29, 2024 2:59 pm

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16, 2024 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 169
    Join date : 13/02/2024
    Age : 28
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Sob Cze 29, 2024 5:12 pm

    Jerzoo108 napisał:@Czesio
    No i nie wiem co marudzisz... 800k srebra masz na czysto. Czas zabiłeś grając w swoją ulubioną giereczkę. Razz

    Tymczasem ja całkiem dobre WR dziś mam, do tego bawiłem się świetnie - dwa razy polosowało Proho i dwa razy byłem w LT. Za pierwszym razem top dmg, za drugim top spot. Żyć nie umierać. Poproszę więcej razy na dobę tę mapkę. Smile_trollface-3
    No chyba mam do tego prawo. Bo już zaczyna mnie męczyć przejebane bitwy bo połowa debili postanowiła się upierdolić w jednym miejscu i stoją jak cioty albo zrobią chujowy rozjazd. Już pomijam politykę debili z wugie bo to temat rzeka i jest odpowiedni temat do tego.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Nie Cze 30, 2024 10:40 am

    czesio267 napisał:.. już zaczyna mnie męczyć przejebane bitwy bo połowa debili postanowiła się upierdolić w jednym miejscu i stoją jak cioty albo zrobią chujowy rozjazd..
    Co Ciebie tak męczy?
    Czytanie mapy?

    Patrzysz co robi reszta i reagujesz a nie realizujesz swój plan na dana mapę niezależnie od rozwoju sytuacji.
    "debili" nie losuje tylko Tobie. Raz z nimi grasz innym razem są w drużynie przeciwnej.
    Owszem można narzekać ale na jednostronne bitwy typu 15:0 lub 0:15 lub losowania w których po jednej stronie masz 6 lightów a po drugiej żadnego, 4 buraski a z drugiej żadnej. Nie mam pojęcia co mieli w głowie programiści nie potrafiąc tego rozsądnie podzielić..?

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 169
    Join date : 13/02/2024
    Age : 28
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Nie Cze 30, 2024 11:14 am

    rogaty napisał:
    czesio267 napisał:.. już zaczyna mnie męczyć przejebane bitwy bo połowa debili postanowiła się upierdolić w jednym miejscu i stoją jak cioty albo zrobią chujowy rozjazd..
    Co Ciebie tak męczy?
    Czytanie mapy?

    Patrzysz co robi reszta i reagujesz a nie realizujesz swój plan na dana mapę niezależnie od rozwoju sytuacji.
    "debili" nie losuje tylko Tobie. Raz z nimi grasz innym razem są w drużynie przeciwnej.
    Owszem można narzekać ale na jednostronne bitwy typu 15:0 lub 0:15 lub losowania w których po jednej stronie masz 6 lightów a po drugiej żadnego, 4 buraski a z drugiej żadnej. Nie mam pojęcia co mieli w głowie programiści nie potrafiąc tego rozsądnie podzielić..?

    Co mi z czytania mapy jak widzę że mam czołgi za sobą a jak ktoś na mnie wyjeżdża to każdy ma to w upie? Co mi z czytania mapy jak robię spot a reszta stoi i się patrzy na gówno na trawie? Gdybym tak czytał mapę to bym jedynie co robił to stał na czerwonej linii i gówno robił.

    Jerzoo108 uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Cze 30, 2024 12:56 pm

    @Czesio
    Wiesz... ja tylko próbowałem znaleźć łyżkę miodu w beczce dziegciu... Smile_trollface-3

    Wraca mi forma, zaczynam nieco lepiej reagować na sytuację na mapce... Nadal jednak trafiają się pacjenci bronieni przez Rogatego, przez których nie da się po prostu wygrać. Po prostu się nie da.
    Czasem nic nie pomaga, bo te dekle mają minimapkę w jeszcze głębszym poważaniu niż współgraczy.
    Ile razy patrzyłem na mapkę i zachodziłem w głowę jak mogli tam przejebać w 6 czołgów kontra 3 niemilców...
    Albo arciarze... pingam, żeby mnie wsparli... ni wuja on tam czyha na tego jednego, jedynego WYBRAŃCA... Ale jak się skleję z wrażym, to leci kupa z nieba, bo te dekle nie mają pojęcia o tym jak paskudne jest to ich ogłuszenie... Wielce później obrażeni, bo oni "chcieli tylko pomóc"...

    Ergo - trzeba działać w myśl zasady: "Umiesz liczyć? Licz na siebie...". Smile_trollface-3

    Ad rem:
    Wczorajsza sesja (dziś jesio nie pykałem) wyszła całkiem nieźle - 55% WR. Tylko podzieliłem ją na dwa odcinki bo w pierwszym RNG mnie wyjaśniało.
    Stoję sobie za nasypem w moim T-34-85M i klupię w Krokodyla, który stoi względem mnie niżej... Pełne skupienie i strzelam... Efekt, przerasta moje najśmielsze oczekiwania - ding, ding, ding, pudło, ding, ding, pudło... Tymczasem gość cieszy się łaskami RNG i co wychył to mnie trafia z przebiciem...
    I tak mnie RNG paziowało w tym pierwszym odcinku z bitwy na bitwę... Zwykle nie narzekam na RNG, ale tym razem mnie po prostu trafiło.
    Z kolei w drugim odcinku... co może się stać, jak drużyna niemilców odpuści całkowicie jedną flankę? Tia... tylko, żeby z tego skorzystać potrzeba zmusić szarą masę do pracy... Efekt był taki, że zamknięci w mieście na Dębinie niemilcy wystrzelali całą moją drużynę... Przeżyłem tylko ja, SMV (7 tier) i nasz arciarz... Wygraliśmy... ale przez chwilę zwątpiłem w taką możliwość, gdy zobaczyłem jak zielone znikają z mapki...

    PS
    Tak mi przyszło do głowy, żeby tych pacjentów opuszczonych przez bozię nazwać "trzódką Rogatego". Smile_trollface-3

    EDYTA:
    Literówki.

    Millennium_Falcon_, czesio267 and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Cze 30, 2024 1:21 pm

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16, 2024 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Nie Cze 30, 2024 1:35 pm

    TaihoSan napisał:Brakuje trybu dla jednego gracza (czytaj słabego, nowego albo debila) w którym mógłby robić misje dnia, ekspić załogi i drzewka, topić się i przepychać z botami. Obecny system nagradzania, karania i za małe mapy wręcz zachęcają takie byty do nic nie robienia lub trollowania.

    To nie przejdzie bo ten tryb wykorzysta każdy dobry gracz dla expienia pojazdów. Dwa tylko niektóre mapy są za małe jak Kopalnie np. . Tworzenie duzych map raczej jest bez sensu przykładem Malinówka czy Prochorowka gdzie więcej kampy jak gry i dużo remisów. Raczej byłbym za przywróceniem starych map a jest ich sporo i zwiększenie mozliwości wykluczeń nielubianych map
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Nie Cze 30, 2024 1:36 pm

    Jerzoo108 napisał:.. Nadal jednak trafiają się pacjenci bronieni przez Rogatego, przez których nie da się po prostu wygrać. ..
    Źle to interpretujesz. Ja nikogo nie bronię. Stwierdzam jedynie fakty. Realia są jakie są i jeżeli chcesz grać to musisz się z tym pogodzić i starać się w tym jakoś odnaleźć.
    Ja też się wkurzam grając randomy. Na Twierdzach jest komunikacja i gram z ludźmi z którymi da się stworzyć jakąś fajną akcję.
    Niestety na randomach to samo nie przejdzie i jedynym wyjściem jest patrzeć co się dzieje na mapie.
    Co z tego, że To Ty masz rację wykonując jakiś ruch skoro inni nie podejmują tematu.
    Jeżeli reszta kampi lub jadą jak lemingi, to nie masz wyjścia i  musisz się dopasować.

    Jerzoo108 napisał:
    Tak mi przyszło do głowy, żeby tych pacjentów opuszczonych przez bozię nazwać "trzódką Rogatego". Smile_trollface-3
    dlatego, że opisał jak wyglądają randomy i usiłuje uświadomić @Jerzoo108, że nie ma żadnego wpływy na zachowanie "pacjentów"?
    Doprawdy bardzo mądre..
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Cze 30, 2024 2:06 pm

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16, 2024 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Nie Cze 30, 2024 2:10 pm

    To że zmainy w naszym WoT to kpina to od dawna wiadome , być może WG stawia bardziej na konsole.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 8 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16, 2024 12:34 pm