Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sob Wrz 14 2024, 19:35

    Sobota...

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 120

    Okropne bitwy - te pare fioletowych na początku były niezłe pod względem wyników, ale sama przyjemność z gry była spójna z tymi pod koniec... i całość  sprawiała że po raz kolejny wracałem do fundamentalnego pytania - "po uj ja w to gram?" Wink
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Sob Wrz 14 2024, 19:43

    A stare przysłowie pszczól powiada : "Jest sobota nie graj w WoT-a " Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_glasses
    I mi też kiepsko idzie w soboty i niedziele .
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob Wrz 14 2024, 21:37

    Myślałem, że może pogram w Onslaught czy jak to tam po Polsku jest, bo po kwalifikacjach wrzuciło mnie do Brązu C, 700 pkt. I może dojdę do Srebra i będę mógł kupić fajne czołgi za obligacje. I wczoraj miałem po paru bitwach 768 punktów. A dzisiaj mam 746. Nie idzie nic w tym trybie osiągnąć mając WR 50%. Po prostu szkoda zachodu.


    Ostatnio zmieniony przez wojtek_pl1 dnia Sob Wrz 14 2024, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sob Wrz 14 2024, 22:32

    Aeternus55 napisał:A stare przysłowie  pszczól powiada : "Jest sobota nie graj w WoT-a " Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_glasses
    I mi też kiepsko idzie w soboty i niedziele .


    WG ustawia bitwy tak aby najgłupszy grajek wyciągnął te swoje minimum 40% WR. Zagraj 100 bitew najgorszym czołgiem jaki masz w garażu, w każdej bitwie stój w bazie i nie strzelaj a WR będzie +-40%.
    Dziś w siedmiu bitwach MM dobrał mi siedem razy mapy dla HT (Fiordy, El Hallouf, Tundra, Zatoka Rybacka, Cichy Brzeg, Klasztor, Przełęcz) z kompletnymi debilami w jednej lub drugiej drużynie. Gówno nastrzelałem w SU-130MPM bo albo nasi błyskawicznie ginęli albo tamci błyskawicznie ginęli.

    Millennium_Falcon_ mówi spadówa!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob Wrz 14 2024, 22:40

    A ja ciągle się zastanawiam skąd ameby z WR 46% i WN8 około 600 mają czołgi IX i X tieru. I 40 tysięcy bitew.
    Ilość takich dzisiaj przekraczała średnią.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Nie Wrz 15 2024, 02:46

    A mi się grało.... jak zwykle Smile_blinky
    Spoiler:
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Nie Wrz 15 2024, 10:57

    wojtek_pl1 napisał:A ja ciągle się zastanawiam skąd ameby z WR 46% i WN8 około 600 mają czołgi IX i X tieru. I 40 tysięcy bitew.
    Ilość takich dzisiaj przekraczała średnią.
    Zastanawiaj się dalej.. Wink
    ..odpowiedz jest prosta - nie ameby ale gracze którzy grają "relaksowo". Zrobi wynik fajnie, nie uda się to się nie przejmuje. Gra popijając piwo i oglądając TV. Robi misje które da się wykonać przez cierpliwość a nie umiejętności. itp. itp.


    woronov uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 225
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Wrz 15 2024, 11:21

    Apologeta głupoty insynuuje komuś, że jest głupi. Tego jeszcze nie grali. Smile_trollface-3

    @wojtek_pl1
    Busty, darmowe dni premium, uproszczenie drzewek i... napadanie po ~100 bitew dziennie. Ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka.

    TaihoSan napisał:WG ustawia bitwy tak aby najgłupszy grajek wyciągnął te swoje minimum 40% WR. Zagraj 100 bitew najgorszym czołgiem jaki masz w garażu, w każdej bitwie stój w bazie i nie strzelaj a WR będzie +-40%.

    Te 40% to się bierze z tego, że lepsi ciągną słabszych za uszy. Ale hej! WG ustawia bitwy. Smile_trollface-3

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    rogaty mówi spadówa!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Wrz 15 2024, 12:35

    Logika i łączenie kropek w obecnych czasach to wyczyn dla wielu osobników ale tak to jest zrobione i się nazywa ustawianiem bitew. Stworzono w WG system doboru graczy aby każdy debil który gra stopami miał te minimalne WR 40%. Gdyby tego systemu nie było to mielibyśmy w grze po kilkanaście tysięcy graczy z WR 1% i WR 99%.

    Millennium_Falcon_ mówi spadówa!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Nie Wrz 15 2024, 13:07

    TaihoSan napisał:Logika i łączenie kropek w obecnych czasach to wyczyn dla wielu osobników ale tak to jest zrobione i się nazywa ustawianiem bitew. Stworzono w WG system doboru graczy aby każdy debil który gra stopami miał te minimalne WR 40%. Gdyby tego systemu nie było to mielibyśmy w grze po kilkanaście tysięcy graczy z WR 1% i WR 99%.

    Twierdzenie, że można mieć 1% lub 99% WR, przy tysiącach bitew w grze, w której gra się 15vs15 jest dokładnym przeciwieństwem logiki i łączenia kropek. Takie coś byłoby praktycznie niemożliwe nawet przy grze 1vs1.


    Ostatnio zmieniony przez Millennium_Falcon_ dnia Nie Wrz 15 2024, 13:27, w całości zmieniany 4 razy

    Jerzoo108 uważa, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Nie Wrz 15 2024, 13:14

    wojtek_pl1 napisał:A ja ciągle się zastanawiam skąd ameby z WR 46% i WN8 około 600 mają czołgi IX i X tieru. I 40 tysięcy bitew.
    Ilość takich dzisiaj przekraczała średnią.

    Tak jest od samego początku tej gry. Pamiętaj, że większość osób nie wnika w szczegóły. Po prostu gra. Wiesz, że kiedyś w klanie miałem gości, którzy po kilkudziesięciu tysiącach bitew dowiadywali się, że załogę można przenieść na kolejny czołg? A oni sprzedawali ją razem z maszyną i na kolejny brali taką z 50% (bo za darmo)? Że grali bez wyposażenia, bo szkoda kasy? Albo robili załogi do scoutów, gdzie żarówka była robiona dopiero na 5 perku na X? Czujesz to? Załamywałem ręce, kiedy dawali mi passy do swoich kont, żebym im to właściwie poustawiał....

    Pancerniak666 uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie Wrz 15 2024, 13:22

    Panowie, proszę dyskutować spokojniej!
    Może trochę mniej kopania po kostkach i machania rękoma, a więcej technicznego boksu, praca nóg, odpowiednie przygotowanie akcji przed wyprowadzeniem ciosu, takie tam Smile-tongue
    Proszę o dyskusję w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia

    Jeżeli taka forma publicznej rozmowy jest nie do zaakceptowania, to może powinna się ona toczyć przez PM.


    Zasady forum napisał:1. Forum jest przyjazne dla użytkownika czyli nie bądź nieuprzejmy dla innych.
    2. Nie ma przymusu pisania na forum. Jeżeli coś Cię drażni nie musisz odpowiadać. Jeżeli pytanie było zadane 1000 razy a nie chce Ci się napisać odpowiedzi 1001 raz - nie pisz - "użyj funkcji Szukaj". Albo podaj konkretny link z odpowiedzią, albo weź na wstrzymanie.
    3. Na forum nie piszemy wulgaryzmów. Wykropkowany wulgaryzm - nadal jest wulgaryzmem.
    4. Zasady Forum obowiązują Cię cały czas. Jeżeli uważasz, że nie możesz się na nie zgodzić - zgłoś swoje konto do usunięcia.
    5. Nie wolno prowadzić na Forum działalności niezgodnej z prawem
    6. Pisanie pod dwoma nickami = ban obydwu
    7. Nowi są pod ochroną. Jakiś czas i dopóki przestrzegają naszych Zasad.
    8. Ostrzeżenia na Forum przyznają administratorzy i moderatorzy. O wyjaśnienie możesz poprosić na PW. Każde kolejne ostrzeżenie za takie samo wykroczenie jest dwa razy większe od poprzedniego. Od decyzji moderatora możesz odwołać się do administratora.
    9. Sprawy prywatne załatwiamy przez PM.
    10. To jest Forum o grze World of Tanks, nie o polityce. Nie testuj cierpliwości Administracji!

    Millennium_Falcon_ and rogaty uważają, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Nie Wrz 15 2024, 13:28

    woronov napisał:Panowie, proszę dyskutować spokojniej!
    Może trochę mniej kopania po kostkach i machania rękoma, a więcej technicznego boksu, praca nóg, odpowiednie przygotowanie akcji przed wyprowadzeniem ciosu, takie tam Smile-tongue
    Proszę o dyskusję w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia

    Jeżeli taka forma publicznej rozmowy jest nie do zaakceptowania, to może powinna się ona toczyć przez PM.


    Zasady forum napisał:1. Forum jest przyjazne dla użytkownika czyli nie bądź nieuprzejmy dla innych.
    2. Nie ma przymusu pisania na forum. Jeżeli coś Cię drażni nie musisz odpowiadać. Jeżeli pytanie było zadane 1000 razy a nie chce Ci się napisać odpowiedzi 1001 raz - nie pisz - "użyj funkcji Szukaj". Albo podaj konkretny link z odpowiedzią, albo weź na wstrzymanie.
    3. Na forum nie piszemy wulgaryzmów. Wykropkowany wulgaryzm - nadal jest wulgaryzmem.
    4. Zasady Forum obowiązują Cię cały czas. Jeżeli uważasz, że nie możesz się na nie zgodzić - zgłoś swoje konto do usunięcia.
    5. Nie wolno prowadzić na Forum działalności niezgodnej z prawem
    6. Pisanie pod dwoma nickami = ban obydwu
    7. Nowi są pod ochroną. Jakiś czas i dopóki przestrzegają naszych Zasad.
    8. Ostrzeżenia na Forum przyznają administratorzy i moderatorzy. O wyjaśnienie możesz poprosić na PW. Każde kolejne ostrzeżenie za takie samo wykroczenie jest dwa razy większe od poprzedniego. Od decyzji moderatora możesz odwołać się do administratora.
    9. Sprawy prywatne załatwiamy przez PM.
    10. To jest Forum o grze World of Tanks, nie o polityce. Nie testuj cierpliwości Administracji!

    Zmienione z szacunku dla Ciebie Wink

    woronov uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Wrz 15 2024, 14:10

    WG ustawia bitwy w następujący sposób:

    - niesprawiedliwy dobór według jakości pojazdów (ELC EVEN vs inny LT, Bourrasque vs inny MT, Object 703 Version II vs inny HT)
    - niesprawiedliwy dobór według klasy pojazdów (3 LT vs brak LT)
    - nadliczbowy dobór klas pojazdów które nie mają co robić na poszczególnych typach map (duża liczba LT i SPG na mapach miejskich, duża liczba TD na mapach skanalizowanych, duża liczba HT na mapach otwartych)
    - Dobranie do pierwszej drużyny minimum 7-8 graczy z WR ponad 50% a do drugiej drużyny tylko 1-2 graczy z WR ponad 50%. Taki mecz jest bezczelną śmierdzącą ustawką i nie różni się od ustawek robionych przez zwykłych oszustów.

    World of Tanks nie jest od dawna żadną grą.

    Millennium_Falcon_ mówi spadówa!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie Wrz 15 2024, 14:27

    TaihoSan napisał:WG ustawia bitwy w następujący sposób:

    ...

    To są oczywiście rzeczy, które bardzo denerwują w MM ale czy jest to ustawka?
    Można powiedzieć, że przeciwnie. Właśnie dlatego, że MM w wymienionych przez Ciebie przypadkach działa losowo mamy takie "kwiatki". Gdyby właśnie chcieć "ustawiać" bitwy, to należałoby wprowadzić do doboru warunki je eliminujące. Ja jestem "ZA" 3656348418
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Wrz 15 2024, 14:43

    woronov napisał:
    TaihoSan napisał:WG ustawia bitwy w następujący sposób:

    ...

    To są oczywiście rzeczy, które bardzo denerwują w MM ale czy jest to ustawka?
    Można powiedzieć, że przeciwnie. Właśnie dlatego, że MM w wymienionych przez Ciebie przypadkach działa losowo mamy takie "kwiatki". Gdyby właśnie chcieć "ustawiać" bitwy, to należałoby wprowadzić do doboru warunki je eliminujące. Ja jestem "ZA" 3656348418

    Ale to nie są przypadkowe ustawienia tylko działanie z premedytacją. Firma musi "dbać" o dobro najgorszego klienta w grze bo nie zarobi. To są podstawowe zasady działania biznesu z którymi osobnik z sokołem w nicku nie może się pogodzić.

    Millennium_Falcon_ mówi spadówa!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Nie Wrz 15 2024, 14:49

    TaihoSan napisał:
    woronov napisał:
    TaihoSan napisał:WG ustawia bitwy w następujący sposób:

    ...

    To są oczywiście rzeczy, które bardzo denerwują w MM ale czy jest to ustawka?
    Można powiedzieć, że przeciwnie. Właśnie dlatego, że MM w wymienionych przez Ciebie przypadkach działa losowo mamy takie "kwiatki". Gdyby właśnie chcieć "ustawiać" bitwy, to należałoby wprowadzić do doboru warunki je eliminujące. Ja jestem "ZA" 3656348418

    Ale to nie są przypadkowe ustawienia tylko działanie z premedytacją. Firma musi "dbać" o dobro najgorszego klienta w grze bo nie zarobi. To są podstawowe zasady działania biznesu z którymi osobnik z sokołem w nicku nie może się pogodzić.

    Wciąż nie potrafisz zrozumieć, że w grze 15vs15 i przy tylu zmiennych nie trzeba nic dodatkowo robić. Resztę załatwia statystyka, której też nie możesz ogarnąć. Właśnie po to robi się tyle zmiennych, żeby nie trzeba było robić dodatkowo żadnych mechanizmów, które obciążają serwery. Ale nawet jeśli nie masz wiedzy, to wystarczy choć odrobina wyobraźni, żeby to pojąć.

    Wszystkie elementy, które wymieniłeś jako ustawki, to też bzdura. Żaden MM nie dobierze dokładnie lustrzanych drużyn, bo to również nierealne. Poza tym nikt rozsądny nie bierze pod uwagę takich zmiennych, bo na wszystko działa skala. Każdy gracz ma statystycznie te same warunki gry, więc pojedyncze bitwy nic nie znaczą. I to, kto ile wyciąga z tego środowiska świadczy o skali umiejętności gry.


    Ostatnio zmieniony przez Millennium_Falcon_ dnia Pon Wrz 16 2024, 16:57, w całości zmieniany 1 raz

    Xard86 uważa, że to dobre!

    TaihoSan mówi spadówa!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Wrz 15 2024, 15:26

    Panie sokół przetłumaczyłem twój powyższy wpis na normalny język:

    Tworzymy tysiące zmiennych w grze które mają manipulować grą aby nie trzeba było manipulować grą bo sama z siebie manipuluje.

    Po kilku dniach romansu z wotem każdy nowy gracz zauważy że gra robi go w bambuko. Każdy tylko nie grupa wzajemnej adoracji pod przewodnią flagą manipulatora i klakiera z sokołem w nicku.

    Millennium_Falcon_ and rogaty mówią spadówa!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Nie Wrz 15 2024, 15:33

    TaihoSan napisał:Panie sokół przetłumaczyłem twój powyższy wpis na normalny język:

    Tworzymy tysiące zmiennych w grze które mają manipulować grą aby nie trzeba było manipulować grą bo sama z siebie manipuluje.

    Po kilku dniach romansu z wotem każdy nowy gracz zauważy że gra robi go w bambuko. Każdy tylko nie grupa wzajemnej adoracji pod przewodnią flagą manipulatora i klakiera z sokołem w nicku.

    Sam fakt, że nazywasz to manipulacją świadczy o tym, jak bardzo nie rozumiesz tematu. Zresztą nie jesteś pierwszy, który oskarża grę o manipulację tylko dlatego, że nie może przeskoczyć pewnego poziomu, choć jest przekonany, że dawno powinien. Poza tym zawsze ciekawią mnie takie przypadki, które namiętnie tłuką w coś, co ich niby całkowicie robi w bambuko.


    Ostatnio zmieniony przez Millennium_Falcon_ dnia Nie Wrz 15 2024, 18:59, w całości zmieniany 1 raz

    Jerzoo108 and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan mówi spadówa!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Nie Wrz 15 2024, 15:50

    Jerzoo108 napisał:.. insynuuje komuś, że jest głupi.
    Polemizowałbym kto, co i komu insynuuje.

    Natomiast fenomenem jest, że można grać w tą samą grę tysiące razy i za każdym razem się dziwić, kogo mu do składu losuje..

    Jerzoo108 napisał:Apologeta głupoty..
    Czyli przez analogię, osoba która tłumaczy przyczyny alkoholizmu w Polsce jest apologetą polskich alkoholików? Wink

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    TaihoSan mówi spadówa!


    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 16 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 14:22