Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie Wrz 15 2024, 17:10

    Wszystkich biorących udział w powyższej dyskusji proszę raz jeszcze o nie używanie zwrotów, które mogą obrażać inne osoby biorące w niej udział.
    Spierajmy się ale z wzajemnym szacunkiem.
    Każdy z Nas ma swoje argumenty i prawo do ich przedstawienia. Deprecjonowanie ich poprzez osobiste wycieczki jest nieakceptowalne.


    @wojtek_pl1  @Jerzoo108  @Millennium_Falcon_   @TaihoSan


    Panowie, jest niedziela, mam obiad do ugotowania Smile_trollface-3
    Nie chce mi się tu siedzieć i pilnować podwórka, czy ktoś szyby nie wybił i nie porysował samochodu sąsiadowi! 328395735

    Aeternus55 and rogaty uważają, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Pon Wrz 16 2024, 18:38

    Dzisiaj 4 bitwy w natarciu wystarczyły żeby skończyć tryb - dla mnie skończyć, czyli srebro jest. 42 bitwy także nawet spoko poszło ( 57% WR )

    woronov uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Wrz 16 2024, 23:01

    Dzisiaj nie szło trafiać. Bo nie i już. Evil or Very Mad
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 09:30

    Wczoraj dwie bitwy ustawki od WG.

    Mapa Kopalnie - na tak małej i gęstej mapie losuje po 7 TD i 3 LT na drużynę. Nasze LT to idioci więc tamci zdobyli środek i przegraliśmy.

    Mapa Stepy - na dużej i pustej mapie losuje po 8 TD i 4 LT na drużynę. Ich LT to idioci, giną w samobójczym rozpoznaniu na samym początku. Bitwę wygraliśmy.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Wrz 17 2024, 10:13

    Jak przekonać WG, że 7 slotów do blokowania map to nie jest za dużo ?

    woronov and Pancerniak666 uważają, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Wto Wrz 17 2024, 11:12

    TaihoSan napisał:Wczoraj dwie bitwy ustawki od WG.

    Mapa Kopalnie - na tak małej i gęstej mapie losuje po 7 TD i 3 LT na drużynę. Nasze LT to idioci więc tamci zdobyli środek i przegraliśmy.

    Mapa Stepy - na dużej i pustej mapie losuje po 8 TD i 4 LT na drużynę. Ich LT to idioci, giną w samobójczym rozpoznaniu na samym początku. Bitwę wygraliśmy.

    W kwestii LT to takie losowania to głownie wina czechosłowackich LT... sam się do tego dokładam bo sporo gram Skodą T17 i naprawdę rzadko są bitwy w których jestem sam czy są tylko 2 LT na stronę - raczej po 3-4 sztuki. Natomiast Skoda T17 jest o tyle wdzięcznym pojazdem że i potrafi przyłożyć i spotować. Jedynym minusem są losowania z LT wyższych tierów które mogą założyć CVS.


    wojtek_pl1 napisał:Jak przekonać WG, że 7 slotów do blokowania map to nie jest za dużo ?
    Jakbym miał aktywnego WoT+ to by mi 3 miejsca w pełni wystarczyły. Rzadko gram ciężkimi, a częściej różnymi LT więc mam zblokowany Himmel i Ensk, ale bardzo chętnie dorzuciłbym do tego zestawu "Fiordy". Rzadko ta mapa jest wymieniana wśród graczy jako znienawidzona, a ja jej nie trawię i sto razy bardziej wole cholerne Lotnisko, a Lotnisko jest przecież obrzydliwe Smile

    Millennium_Falcon_, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Wto Wrz 17 2024, 14:13

    TaihoSan napisał:Wczoraj dwie bitwy ustawki od WG.

    Mapa Kopalnie - na tak małej i gęstej mapie losuje po 7 TD i 3 LT na drużynę. Nasze LT to idioci więc tamci zdobyli środek i przegraliśmy.

    Mapa Stepy - na dużej i pustej mapie losuje po 8 TD i 4 LT na drużynę. Ich LT to idioci, giną w samobójczym rozpoznaniu na samym początku. Bitwę wygraliśmy.

    A na czym miały polegać te ustawki?
    Czyli jak ty grasz lt to też jest to ustawka WG?
    T I E R VIII
    EBR 75 FL 10 French Light Tank
    EBR 75 FL 10

    WN8 604
    DPG 484
    KPG 0.35
    Battles 953
    Hit Ratio 63%
    Survived 5.04%
    Winrate 44.39%
    Damage Ratio 0.53
    K/D Ratio 0.37
    Spots 3.18
    Armor Eff. 0.02
    XP 489

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 14:28

    TankerDomi napisał:
    TaihoSan napisał:Wczoraj dwie bitwy ustawki od WG.

    Mapa Kopalnie - na tak małej i gęstej mapie losuje po 7 TD i 3 LT na drużynę. Nasze LT to idioci więc tamci zdobyli środek i przegraliśmy.

    Mapa Stepy - na dużej i pustej mapie losuje po 8 TD i 4 LT na drużynę. Ich LT to idioci, giną w samobójczym rozpoznaniu na samym początku. Bitwę wygraliśmy.

    A na czym miały polegać te ustawki?
    Czyli jak ty grasz lt to też jest to ustawka WG?
    T I E R VIII
    EBR 75 FL 10 French Light Tank
    EBR 75 FL 10

    WN8 604
    DPG 484
    KPG 0.35
    Battles 953
    Hit Ratio 63%
    Survived 5.04%
    Winrate 44.39%
    Damage Ratio 0.53
    K/D Ratio 0.37
    Spots 3.18
    Armor Eff. 0.02
    XP 489


    Zgubiłeś okulary czy ekran masz wyłączony? 7 lub 8 TD na drużynę jest ustawką. Miałem bitwy gdzie TD było aż 10-12 na każdą drużynę!!! Nie jest to błąd gry tylko celowe działanie. TD jest pojazdem wsparcia, optymalna ilość to 3 sztuki w drużynie a nie 50-75% składu!!!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 15:12

    Wot jest śmierdzącą ustawką mającą doić nowych i słabych graczy. Głupie dobieranie poszczególnych klas pojazdów na randomie czyli nadpodaż TD jest jednym z tego elementów.

    Obecnie mamy w grze 823 pojazdy pięciu klas. Tabelka przedstawia bieżący stan klas pojazdów i optymalny skład randomowej drużyny.

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Zrzut-ekranu-2024-09-17-151157

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Wrz 17 2024, 15:47

    TaihoSan napisał:


    Zgubiłeś okulary czy ekran masz wyłączony? 7 lub 8 TD na drużynę jest ustawką. Miałem bitwy gdzie TD było aż 10-12 na każdą drużynę!!! Nie jest to błąd gry tylko celowe działanie. TD jest pojazdem wsparcia, optymalna ilość to 3 sztuki w drużynie a nie 50-75% składu!!!

    To było na trzecim czy czwartym tierze? Teraz chyba na wyższych jest organicznie do trzech LT na drużynę. Nie spotkałem więcej. A i tak jest to wkurzające.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 16:00

    wojtek_pl1 napisał:
    TaihoSan napisał:


    Zgubiłeś okulary czy ekran masz wyłączony? 7 lub 8 TD na drużynę jest ustawką. Miałem bitwy gdzie TD było aż 10-12 na każdą drużynę!!! Nie jest to błąd gry tylko celowe działanie. TD jest pojazdem wsparcia, optymalna ilość to 3 sztuki w drużynie a nie 50-75% składu!!!

    To było na trzecim czy czwartym tierze? Teraz chyba na wyższych jest organicznie do trzech LT na drużynę. Nie spotkałem więcej. A i tak jest to wkurzające.

    8 z 9. Na trzecim maksymalnie jest po 3 TD a i to dość rzadko.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Wto Wrz 17 2024, 16:15

    TaihoSan napisał:Wot jest śmierdzącą ustawką mającą doić nowych i słabych graczy. Głupie dobieranie poszczególnych klas pojazdów na randomie czyli nadpodaż TD jest jednym z tego elementów.

    Obecnie mamy w grze 823 pojazdy pięciu klas. Tabelka przedstawia bieżący stan klas pojazdów i optymalny skład randomowej drużyny.

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Zrzut-ekranu-2024-09-17-151157


    Pisałeś o idiotach w lajtach, więc myślałem że to jest ustawką.

    Twój podział klas w bitwie jest ideałem. Niestety przy założeniach szybkiego składania MM nie jest możliwy do realizacji. Sam grasz mnóstwo bitew td-ekami i oczekujesz takiego idealnego podziału. Zacznij grać innymi klasami medy, ciężkie. Jak MM ma złożyć taki idealny podział klas w bitwie jeśli gracze nie wybierają w takiej ilości pojazdów żeby uzyskać taki podział. Nie zapomnij że jeszcze dochodzi do tego MM +-2 maksymalnie i z jego założeniami. Poza tym tedeki bywają różne, są takie które mają pancerz i można nimi grać aktywnie i są też takie które nadają się do kampienia w krzaku, co nie oznacza że nie można nimi zagrać aktywnie.
    Nowych graczy w grze jest coraz mniej, a słabi byli zawsze.
    Tak więc nadpodaż TD nie jest ustawką, tylko MM składa drużyny z tego co ma.

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 16:53

    Tylko na kilku mapach można swobodnie grać tak dużą liczbą TD (Prohorovka, Stepy, Malinówka, Murowanka).

    Ograniczenie ich w bitwie do trzech nie jest niemożliwe. Taka operacja jest pierwszym krokiem do uzdrowienia obecnego stanu gry. W tym samym czasie WG poprawia małe i gęste mapy zamiast uzdrowić system doboru klas pojazdów. To nie jest rozwiązywanie problemu tylko dokładanie nowych.

    Dlaczego na randomach biorę TD? Właśnie z powodu ich nadpodaży. Granie samotnym HT lub MT kończy się błyskawicznym zgonem od zakampionych TD. Na Frontline biorę w 90% MT i LT, HT tylko w czasie ciężkich szturmów na bazy a TD tylko w czasie twardej obrony w sprzyjającym terenie.

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Wto Wrz 17 2024, 18:46

    TaihoSan napisał:
    Dlaczego na randomach biorę TD? Właśnie z powodu ich nadpodaży. Granie samotnym HT lub MT kończy się błyskawicznym zgonem od zakampionych TD.

    Na jakich tierach grasz? Ja ostatnio grając na 7-10 tierach nie odczuwam żeby była jakaś nadpodaż TD'eków - miałem z jedną taką dziwaczną jak napisałeś że było z 7 tedeków i 4 lt na stronę, ale to był jeden przypadek, zresztą ciekawy bo nagle trzeba było na bieżąco szukać rozwiązań, a nie lecieć schematami...

    Millennium_Falcon_ uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Wto Wrz 17 2024, 19:46

    Ja lubię TeDeki, dobrze strzela się w nie artą arta
    Z drugiej strony grałem też ostatnio Vickersem i pamietam jak parę razy wyparowałem po jednym strzale FV czy Jadzi tactics_td_dark

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Wto Wrz 17 2024, 19:57

    TankerDomi napisał:
    TaihoSan napisał:Wot jest śmierdzącą ustawką mającą doić nowych i słabych graczy. Głupie dobieranie poszczególnych klas pojazdów na randomie czyli nadpodaż TD jest jednym z tego elementów.

    Obecnie mamy w grze 823 pojazdy pięciu klas. Tabelka przedstawia bieżący stan klas pojazdów i optymalny skład randomowej drużyny.

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Zrzut-ekranu-2024-09-17-151157


    Pisałeś o idiotach w lajtach, więc myślałem że to jest ustawką.

    Twój podział klas w bitwie jest ideałem. Niestety przy założeniach szybkiego składania MM nie jest możliwy do realizacji. Sam grasz mnóstwo bitew td-ekami i oczekujesz takiego idealnego podziału. Zacznij grać innymi klasami medy, ciężkie. Jak MM ma złożyć taki idealny podział klas w bitwie jeśli gracze nie wybierają w takiej ilości pojazdów żeby uzyskać taki podział. Nie zapomnij że jeszcze dochodzi do tego MM +-2 maksymalnie i z jego założeniami.  Poza tym tedeki bywają różne, są takie które mają pancerz i można nimi grać aktywnie i są też takie które nadają się do kampienia w krzaku, co nie oznacza że nie można nimi zagrać aktywnie.
    Nowych graczy w grze jest coraz mniej, a słabi byli zawsze.
    Tak więc nadpodaż  TD nie jest ustawką, tylko MM składa drużyny z tego co ma.

    Niestety, ale raczej nie wytłumaczysz. MM ma działać, bo tak. Tyle w temacie. Gra ma 14 lat, bo niektórzy do dzisiaj się nie dowiedzieli, że PODSTAWOWYM zadaniem MM jest SZYBKIE złożenie drużyn. MM próbuje złożyć lustrzane składy pod względem klas pojazdów i ich ilości. W przypadku braku wystarczającej liczby graczy, składy mogą być mniejsze, a jeśli nie ma wystarczającej liczby konkretnych klas czołgów, to mogą nastąpić wyjątki w ich ilości. Wszystko. MM nie interesują żadne WR, WN, EKG, IQ i poziom cukru.

    Aeternus55, Jerzoo108, Xard86, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan mówi spadówa!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 22:06

    Pan sokołek oczywiście nie wie że na konsolach dość długo czeka się na graczy. Skąd ma to wiedzieć jak ma tak ściśnięty umysł że nie potrafi sobie tego wyobrazić na pc.
    Pan sokołek nie wie że poczatkujący gracze grają swoje pierwsze bitwy z botami. WG gdyby chciało to boty mogą wprowadzić na wszystkich tierach od jutra.

    Millennium_Falcon_ and wojtek_pl1 mówią spadówa!

    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Wto Wrz 17 2024, 22:20

    Widzę, że tak cię boli ciągły brak argumentów, że wiecznie próbujesz dziecinnych zaczepek.

    Tak się składa, że wersja na konsole nigdy nie była priorytetem, ani źródłem utrzymania WG, więc garstka osób może tam sobie czekać.

    Wprowadzanie botów, to jest znowu praca do wykonania. Nikt nie będzie inwestować złamanego grosza, ani poświęcać czasu, żeby pieścić MM, bo i tak zawsze znajdą się kolejni niezadowoleni. To, co dla ciebie byłoby plusem, dla innych będzie czymś odwrotnym. Poza tym skupiasz swoją uwagę na pierdołach, bo jest jak napisałem wcześniej - nie możesz przeskoczyć pewnego poziomu, to szukasz kolejnych przeszkadzajek. Nie wspominając o codziennym odpalaniu ustawek, które robią cię na szaro, a ty nie wyciągasz wniosków...
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Wrz 17 2024, 22:39

    Pan edit oczywiście nie wie że na konsolach jest o ponad 20 map więcej niż na pc.
    Pan edit nie wie że na konsolach jest kilka razy więcej premek-klonów niż na pc.
    Pan edit nie wie że na konsolach mają mapy w HD które zostały usunięte z wersji pc.
    Pan edit nie wie że mapa Kopalnie na konsolach ma ograniczone losowanie tylko do 8 tieru. Na pc się nie da bo pan sokołek tak sobie wymyślił.
    Pan edit nie wie że mechaniki testowane na pc w trybie "Przeważająca siła ognia" zostały zaimplementowane na konsole.
    Tak, konsole nie mają priorytetu  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 1f602  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 1f602  Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 1f602


    @TaihoSan
    Zupełnie zbędna prowokacja.
    Patrz "Zasady Forum" punkt pierwszy.

    woronov

    Millennium_Falcon_, woronov and wojtek_pl1 mówią spadówa!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Wrz 18 2024, 00:00

    Jaki problem grać na konsoli skoro jest lepsza?

    Xard86 uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 17 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 16:19