Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+22
kosur_kosur
gorgasil
Rozkoszniaczek
King__of__war
_Shizo_
Jerzoo108
Hieronim_Berbelek
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
26 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Lip 21 2024, 23:14

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Lip 22 2024, 13:18

    Teraz mi ładnie dzienne misje losuje, jako trzecią z rana zobaczyłem 'wygraj 4 bitwy', gdy taką miałem kilka dni temu to musiałem rozegrać 13... losujemy, 'zadaj w bitwie 2000 uszkodzeń', no mało prawdopodobne na VI, losujemy znów, 'wygraj 4 bitwy'. Chyba dziś nie pogram, może jutro o ile wylosuje się coś akceptowalnego.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Lip 26 2024, 12:51

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Pią Lip 26 2024, 17:41

    Nie wiem  co się dzieje ale jakiś  dziwny dzień  6 wygranych z kolei  w  niezłym stylu Smile_glasses
    Ech pochwaliłem się niepotrzebnie Smile_veryhappy Smile_glasses

    woronov and Paythos uważają, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Nie Lip 28 2024, 22:01

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 9fab2495e8bda

    Misja 'wygraj bitwę', 15:6, 15:5, 15:5. W pierwszej bitwie dostałem za 330 od StuG III B... a w drugiej dostałem od BT-42 za 370 a potem z wysadzeniem za 430. T-34-85  A w trzeciej bitwie się utopiłem, po 3 minutach już była masakra.

    Dwa razy w ostatnim czasie rzuciło na Malinówkę, takich mieliśmy zwiadowców:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 24d62214f1406
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 621bea5f6583c


    Piąta bitwa i do przeciwnej drużyny losuje takiego gracza:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 8385703ee634a

    Mapa prowincja, dogoniłem go przy wrogiej bazie, on mnie trafiał za każdym razem w ruchu a ja nic prawie, co ciekawe bo w potyczkach klanowych w chińskiego lekkiego premium trafiałem za każdym razem jak mi uciekał, jakieś inne losowania są na randomie? Na koniec znaleźliśmy się przy dwóch kamieniach które są na linii kapowania naprzeciwko siebie i wychylił się, strzelił i bez spota. Zginąłem. On też zginął potem, nie widziałem tego ale zapewne był to jakiś fartowny strzał od SU-122, najgorszej artylerii w grze.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Lip 28 2024, 23:47

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:18, w całości zmieniany 1 raz

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    rogaty mówi spadówa!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Lip 29 2024, 11:00

    Stwierdziłem że mam za dużo pojazdów którymi nie gram. Z dwa tygodnie temu sprzedałem całą artylerię z wyjątkiem M12, na której zrobiłem więcej bitew niż na SU-26 swego czasu. Wczoraj sprzedałem kilka V i VII oraz wyposażenie które siedziało na VIII którymi nie gram, nie wychodzi mi jakbym chciał, choć rok albo dwa temu gdy zacząłem od VIII grę po dłuższej przerwie było tragicznie ale po trzech miesiącach zaczynało być coraz lepiej. Całą kasę inwestuję w książeczki za 250k doświadczenia do tieru V a głównie VI, którymi gra mi się najlepiej.

    Mało gram, kasa się przydaje a czołgi leżą. Jutro sprzedam jeszcze AT 8, kupiłem go lata temu, może nawet z dekadę i ani jednej bitwy nie zrobiłem, dzięki temu kolejna książeczka i załoga z T-34-85 wejdzie solidnie na 4ty perk. Wink
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Lip 29 2024, 13:57

    TaihoSan napisał:Niestety ale tym Vickersem grają jakieś szmaty i debile. Stoją po czterech w jednym krzaku za jednym kamieniem w losowaniu na VIII i czekają jak przygłupy. Po bitwie się okazuje że robią śmieszne uszkodzenia. Czołg jest bardzo dobry ale w rękach debili zamienia się w g
    Każdy mógł sobie kupić ten czołg, wystarczyło mieć zasoby. Tak samo jak z Patton Tank - każdy go ma, kto się zalogował do gry wtedy. Każdy. W tym przygłupy, które powinny zostać na tier III i uczyć się grać. Ale po co się uczyć, kiedy tu mam czołg DZIESIĄTEGO tieru! Najlepszy w tej grze! Będę teraz super-graczem-super bo mam czołg DZIESIĄTEGO tieru.
    Echhhh....
    I tak to się kręci.
    Część zrezygnuje dostając ciągle bęcki, część pójdzie sobie z powrotem na niższe tiery, część będzie dalej sabotowała grę bo tak.
    Nie poradzisz.
    Możesz zmienić grę ale to nic nie zmieni.
    Odsetek przygłupów w społeczeństwie rośnie z każdym rokiem, trudno oczekiwać aby w grze były inne proporcje.

    Pamiętam swoją pierwszą bitwę na tier VIII. Paryż, wyjechałem gdzieś Super Pershingiem, dostałem od razu łomot do garażu i byłem mocno zszokowany, że gra się inaczej niż na niższych tierach. Ograniczyłem się na dłużej do tieru VI a potem już poszło...

    woronov uważa, że to dobre!

    rogaty mówi spadówa!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pon Lip 29 2024, 14:49

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:18, w całości zmieniany 1 raz

    rogaty mówi spadówa!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Pon Lip 29 2024, 16:19

    Dziś też dziwny wysyp totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają to przekracza wszelkie pojęcie

    rogaty mówi spadówa!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pon Lip 29 2024, 20:39

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:19, w całości zmieniany 1 raz

    Pancerniak666 uważa, że to dobre!

    rogaty mówi spadówa!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 126
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Wto Lip 30 2024, 08:58

    Aeternus55 napisał:Dziś  też dziwny wysyp  totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają  to przekracza wszelkie pojęcie
    Skoro grasz z botami to dlaczego na ich tle wypadasz tak słabo?
    To "trochę" zastanawiające..
    .. no chyba, że boty losuje tylko w Twojej drużynie.. Wink
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Lip 30 2024, 09:19

    iyouxin powiedział, że nawet do słabej drużyny dobry gracz może się zaadaptować i mieć jakiś wynik.
    Ale trzeba być dobrym graczem. Wink

    rogaty uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Lip 30 2024, 09:29

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:19, w całości zmieniany 1 raz
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Wto Lip 30 2024, 15:10

    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś  też dziwny wysyp  totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają  to przekracza wszelkie pojęcie
    Skoro grasz z botami to dlaczego na ich tle wypadasz tak słabo?
    To "trochę" zastanawiające..
    .. no chyba, że boty losuje tylko w Twojej drużynie.. Wink

    Zauważ  jedno gram w ( od bodajże ponad  roku)99% tylko  TD-kami co oznacza  że raz tylko  twardymi TD-kami gram w  pierwszej więc  tylko  Vipera  ewentualnie T-103  reszta to papierowe  TD-ki więc  raczej druga  linia rzadziej  trzecia  potrafię zrobić na nich niezłe wyniki np rekord na WT-auf  to ponad 6,3 K DMG (jest tu na forum)  niestety częśto  zanim się ustawię na wybranej miejscówce bitwa już jest  praktycznie przegrana a i często już w pierwszej fazie bitwy mam medy czy lajty  na plecach . Nawet nie  czasem kogo wesprzeć bo giną szybciej od stonki po oprysku , często ale  to bardzo  często  widzę  jak wystawiają  się  pod  lufę przeciwnikowi (szczególnm przykładem tu jest Westfield  gdzie  zamiast poczekać aż to przeciwnik pokaże  się do odstrzału sami daja dupy przeciwnikowi ) Nagram kiedyś specjalnie powtórkę  z tej mapy Po prostu zastanawia dlaczego  panuje  ostatnio taka bezm beżmyślność w grze i jazda na yolo ja mawiają małolaty
    Edit
    Taki prosty przykład bitwa na Lotnisku wjeżdżam na mordownie no cóz ciężar zobowiązuje  i co kilka sekund  jest tekst wycofaj i zero absolutne zero pomocy na mordowni

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Obraz_32


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Obraz_31

    A Dmg mówi samo za siebie w drużynie
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Lip 31 2024, 23:30

    Kilka dni przerwy i dziś jedna bitwa, bez golda, bez straty choć 1 hp Smile

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 38cf07aa4b55e

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 609292c0f27f6

    Powoli kończę wyprzedaże, kupiłem z 10 książeczek w tym ostatnią zainwestowałem w załogę Cromwella, do tego wrzuciłem do wersji B fioletową wentylację pozostałą po amerykańskiej artylerii IX poziomu.
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pią Sie 02 2024, 08:20

    Aeternus55 napisał:
    rogaty napisał:
    Aeternus55 napisał:Dziś  też dziwny wysyp  totalnych baranów, słabo gram ale to to wyczyniają  to przekracza wszelkie pojęcie
    Skoro grasz z botami to dlaczego na ich tle wypadasz tak słabo?
    To "trochę" zastanawiające..
    .. no chyba, że boty losuje tylko w Twojej drużynie.. Wink

    Zauważ  jedno gram w ( od bodajże ponad  roku)99% tylko  TD-kami co oznacza  że raz tylko  twardymi TD-kami gram w  pierwszej więc  tylko  Vipera  ewentualnie T-103  reszta to papierowe  TD-ki więc  raczej druga  linia rzadziej  trzecia  potrafię zrobić na nich niezłe wyniki np rekord na WT-auf  to ponad 6,3 K DMG (jest tu na forum)  niestety częśto  zanim się ustawię na wybranej miejscówce bitwa już jest  praktycznie przegrana a i często już w pierwszej fazie bitwy mam medy czy lajty  na plecach . Nawet nie  czasem kogo wesprzeć bo giną szybciej od stonki po oprysku , często ale  to bardzo  często  widzę  jak wystawiają  się  pod  lufę przeciwnikowi (szczególnm przykładem tu jest Westfield  gdzie  zamiast poczekać aż to przeciwnik pokaże  się do odstrzału sami daja dupy przeciwnikowi ) Nagram kiedyś specjalnie powtórkę  z tej mapy Po prostu zastanawia dlaczego  panuje  ostatnio taka bezm beżmyślność w grze i jazda na yolo ja mawiają małolaty
    Edit
    Taki prosty przykład bitwa na Lotnisku wjeżdżam na mordownie no cóz ciężar zobowiązuje  i co kilka sekund  jest tekst wycofaj i zero absolutne zero pomocy na mordowni

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Obraz_32


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Obraz_31

    A Dmg mówi samo za siebie w drużynie

    No wybacz, ale to żadne tłumaczenie. Grasz słabiutko każdym rodzajem czołgu i pojedyncze rekordy tego nie zmieniają. Nie idź drogą tłumaczenia się drużynami, itp. Nie rób jak Taiho, który wielokrotnie pokazywał powtórkami, że patrzy na wszystkich, tylko nie na siebie. Co z tego, że obaj rozegraliście masę bitew, jak nie przekłada się to na wzrost umiejętności? Praktycznie stoicie w miejscu. Może czas na wyciągnięcie z tego WŁAŚCIWYCH wniosków?

    Jerzoo108, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Sie 02 2024, 10:09

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:19, w całości zmieniany 1 raz
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 56
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pią Sie 02 2024, 13:26

    TaihoSan napisał:Śmieszny Misiu Falconie jak będziesz miał ping 60-70 i 20 klatek na sekundę to wyżej dupy nie podskoczysz.

    I kolejne nędzne tłumaczenie. Ping 60-70 w niczym nie przeszkadza. To nie CS. Ruen streamował z Bliskiego Wschodu na pingu 120-150 i dalej był mega fioletem...

    20 klatek? Od kiedy ilość klatek każe ci jechać w niewłaściwe miejsca i grać w niewłaściwy sposób, co wielokrotnie pokazywałeś? Może utrudniać celowanie, ale nie całą resztę... Zresztą jakoś ta sama ilość klatek nie przeszkadza ci w robieniu dobrych wyników na tierach poniżej IV. Jak zwykle typowe strzelanie sobie po kolanach...

    Jerzoo108 and woronov uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 277
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pią Sie 02 2024, 14:28

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 2b50


    Ostatnio zmieniony przez TaihoSan dnia Pią Sie 16 2024, 18:20, w całości zmieniany 1 raz

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 10 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 16:24