Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+6
MaciekRS1
rogaty
wojtek_pl1
woronov
Xard86
TankerDomi
10 posters

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by TankerDomi Wto Kwi 02 2024, 10:02

    Pełna treść na stronie https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/tour-of-duty-revamped/
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by Xard86 Wto Kwi 02 2024, 11:15

    Dobrze rozumiem, że grając samotnie będzie można zrobić 1 misje dziennie dla klanu, a w plutonach 6 ( tą pierwszą którą można samotnie, a potem drugą i trzecią po kilka razy które można robić tylko drużynowo )? Ciekawe jaki będzie przydział surowców za te misje, bo wygląda na to że bez gry drużynowej nie da rady produkować rezerw w rozsądnych ilościach i klany takie jak mój "pod rezerwy" albo będą musiały grać drużynowo, albo stracą racje bytu.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by TankerDomi Wto Kwi 02 2024, 12:13

    Xard86 napisał:Dobrze rozumiem, że grając samotnie będzie można zrobić 1 misje dziennie dla klanu, a w plutonach 6 ( tą pierwszą którą można samotnie, a potem drugą i trzecią po kilka razy które można robić tylko drużynowo )? Ciekawe jaki będzie przydział surowców za te misje, bo wygląda na to że bez gry drużynowej nie da rady produkować rezerw w rozsądnych ilościach i klany takie jak mój "pod rezerwy" albo będą musiały grać drużynowo, albo stracą racje bytu.
    Na razie te podane informacje są takie, bym określił delikatnie, niepełne. Jest info że jak grasz twierdze i wygrasz jedną bitwę to od razu robisz wszystkie 3 misje.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by woronov Wto Kwi 02 2024, 20:45

    Według tego co jest powiedziane w tym filmie klany stracą. Gracze będą mogli zdobyć mniej zasobów. Zwłaszcza grając solo. Więcej w platonie.
    Ale.. tak czy siak, to w praktyce będzie mniej, bo jednak duża część grania, to bitwy solowe.
    Mi się nie podoba. Klany takie jak mój ta zmiana dotknie boleśnie  Smile_sad

    MaciekRS1 and smorker83 uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Kwi 03 2024, 08:13

    Bez sensu bo trzeba będzie grać w plutonach...
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by rogaty Sro Kwi 03 2024, 08:49

    wojtek_pl1 napisał:Bez sensu bo trzeba będzie grać w plutonach...
    Podobno WOT to gra drużynowa więc to chyba dobrze, że premiowana ma być gra zespołowa?

    woronov uważa, że to dobre!

    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 27
    Join date : 16/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by MaciekRS1 Sro Kwi 03 2024, 11:43

    wojtek_pl1 napisał:Bez sensu bo trzeba będzie grać w plutonach...
    Nie, po prostu z czystym sumieniem będzie można opuścić klan i grać w pełni solo.

    woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by woronov Sro Kwi 03 2024, 20:05

    rogaty napisał:...
    Podobno WOT to gra drużynowa więc to chyba dobrze, że premiowana ma być gra zespołowa?

    Nie mam nic przeciwko żeby dodatkowo premiować grę zespołową.
    Nie pasuję mi tylko, że WG obcina zasoby dla klanów jak mój, gdzie aktywność jest znikoma i już teraz jest trudno je zdobyć.
    Niech nie obcinają i dadzą więcej dla tych, którzy chcą i mogą grać plutony z graczami z klanu
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by rogaty Sro Kwi 03 2024, 21:22

    woronov napisał:..
    Nie pasuję mi tylko, że WG obcina zasoby dla klanów jak mój, gdzie aktywność jest znikoma..
    Aktywność powinna być premiowana.
    Dlaczego klan który istnieje tylko "na papierze" ma coś zyskiwać? Nie nagradzajmy fikcji.

    woronov uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by Xard86 Czw Kwi 04 2024, 10:08

    rogaty napisał:
    woronov napisał:..
    Nie pasuję mi tylko, że WG obcina zasoby dla klanów jak mój, gdzie aktywność jest znikoma..
    Aktywność powinna być premiowana.
    Dlaczego klan który istnieje tylko "na papierze" ma coś zyskiwać? Nie nagradzajmy fikcji.

    Mimo że trochę to boli, to masz w 100% rację. W moim klanie ostatnią bitwę na twierdzy lub w kampanii zagraliśmy ze 2 lata temu, w plutonie z kimś z klanu też dawno temu grałem ostatni raz ( i przynależność do tego samego klanu nie miała żadnego znaczenia w podjęciu wspólnej gry ). Tak sobie zbieramy te surowce, puszczamy rezerwy, czasem wymienimy trochę uwag / porad na czacie i tyle z tego klanu jest.

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by woronov Czw Kwi 04 2024, 19:58

    Xard86 napisał:...
    Mimo że trochę to boli, to masz w 100% rację....

    No niestety Sad
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by woronov Sob Kwi 06 2024, 14:47

    Trochę na temat zmian w "skrzynkach" i nowym okresie służby

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by Xard86 Sro Kwi 10 2024, 21:51

    Takie na szybko spostrzeżenie - oprócz tego że ta zmiana praktycznie likwiduje klany pod rezerwy, to zmienia też random. Teraz chyba nie miałem bitwy bez plutonów, a były takie i po 3, a może i 4 plutony na stronę. Plutony mają to do siebie że zwykle łączą się w nich gracze o podobnych umiejętnościach - wcześniej graliby osobno, trafialiby do różnych bitew, do różnych drużyn. Teraz łączą się i jak ma się pecha to trafiają takie 3 ameby do twojej drużyny, a przeciwnikom losuje 3 przyzwoitych gracz. Do tego dochodzą wesołe plutony 3 X Obj268v4 albo IS7 w natarciu na pełnej... na pełnym gazie.

    Na razie ciężko mi ocenić to jednoznacznie, ale nie podoba mi się takie coś - promowanie plutonów w takich ilościach na randomie sprawia że to już nie random.

    woronov uważa, że to dobre!

    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by Wapniak57 Sro Kwi 10 2024, 22:23

    Można w trakcie bitwy, (zwłaszcza pod koniec gdy wiadomo, że warunki mogą być spełnione) założyć pluton dynamiczny czy też musi to być pluton klanowiczów?
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by Xard86 Czw Kwi 11 2024, 06:44

    Wapniak57 napisał:Można w trakcie bitwy, (zwłaszcza pod koniec gdy wiadomo, że warunki mogą być spełnione) założyć pluton dynamiczny czy też musi to być pluton klanowiczów?

    Pluton musi być klanowy z tego co jest napisane.
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by czesio267 Sob Kwi 13 2024, 23:15

    Jak ktoś chce carro szybko zdobyć to zawsze mogę do siebie do klanu zaprosić. Niby też martwy ale ja jestem codziennie więc jakiś pluton zawszę można skleić.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by rogaty Nie Kwi 14 2024, 10:54

    Z tego co widzę, 2 i 3 misje można bardzo łatwo zrobić grając w klanówkach.
    W plutonach trzeba spełnić jakieś nie zawsze łatwe warunki.
    Natomiast grając TW wystarczy wygrać.


    Ostatnio zmieniony przez rogaty dnia Nie Kwi 14 2024, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 27
    Join date : 16/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by MaciekRS1 Nie Kwi 14 2024, 16:11

    Mnie nie zachęcą tym do klanówek.Grałem w to coś jakieś 4-5 lat temu i nie zamierzam powracać.

    Ot będę sobie ciułał po jakieś 100 punktów tygodniowo i za coś koło 2 lat (jeśli jeszcze będę grał) doczołgam się do Caro wcześniej zaliczając poprzednie nagrody.

    woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Kwi 16 2024, 22:33

    Taa... 544 dni robienia misji aby dojść do czołgu. Co za idiota w WG to wymyślił ?
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by woronov Wto Kwi 16 2024, 23:12

    będzie nowa zabawka na emeryturze Smile_child

    Sponsored content


    Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t Empty Re: Zmieniony "Okres służby" czyli zdobądź Carro 45t

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 07:43